Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Sad videh da prave pilot rimejka The Saint, Roger Moore je cak i producent i imace cameo u seriji kao i Ian Ogilvy koji je igrao Sajmona Templera u The Return of the Saint. Devedesetih su lokalne tv stanice pustale Saint-a (oba serijala) i bas sam voleo da gledam kao klinac (to je bilo i vreme kad su televizijom dominirali Bondovi sa Rodzerom Murom, tako da sam se sa Saintom logicno nastavio na to), a onaj film sa Val Kilmerom, Elizabet Su i Radetom Serbedzijom jedan je od mojih guilty pleasuresa :D pa aj da vidimo nasta ce to da izadje. http://www.youtube.com/watch?v=IHZ_KBMBnt0
Link to comment

Pogledah 7 epizoda Nashvillea. Ok je serija, ali na momente je previse soapy. Ovaj dio price sa Gunnarom i Scarlett je toliko predvidljiv da mi se uopste ne gleda.

Link to comment

ripper street je dosta dobar. može biti da zaplet i nije neki, tj. više bih se radovo da imamo neki grand plot koji se provlači kroz sve epizode nego da gledamo zasebne slučajeve po epizodi. videćemo.

Link to comment
Dajte na pm gde mogu da skinem triologiju Red riding: In the year of our lord sa odgovarajucim titlovima.Hvala unapred
Imaš sva tri na kat tačka ph, ali ne znam gde ima titlova.
Link to comment
ripper street je dosta dobar. može biti da zaplet i nije neki, tj. više bih se radovo da imamo neki grand plot koji se provlači kroz sve epizode nego da gledamo zasebne slučajeve po epizodi. videćemo.
polako, verovatno će ubaciti nešto da povezuje seriju - ako je mogao CSI ............:D
Link to comment
Imaš sva tri na kat tačka ph, ali ne znam gde ima titlova.
Fala al nisu odgovaajuci titlovi a i ima mnogo malo sidera. Da jerim po nekim warez sajtovima? Dajte neki dobar.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...