Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Boss je jedna od retkih serija koju uspevam i volim da pratim. Vidim da odgledaste i drugu sezonu, jel to redovno na TV-u ili skidate sa tornjeva?
Ima koliko hoćeš po netu i na žalost završena je, mislim da pregovaraju o nekom filmu koji bi pokrpio krajeve koji su ostali...
Link to comment

ihajumalo topik da otvorimo. sad se prisećam nekih nelogičnosti u zapletu ali sve u svemu, visok kvalitet. fotografija je savršena.konsenzus je bio da je forbydelsen bolji.

Link to comment
je li, kakav je copper na kraju? ti si beše to gledao? da li da nastavljam nakon druge epizode? fala.
Copper je gornji prosek. Odlični kostim i scena, ali malo pričaju kao da su u 20. i 21. veku, a zaplet ništa specijalno sa izletima u dobre momente. Ali ja sam malo slab na 19. vek pa sam gledao sa uživanjem. Dakle, nastavljaj samo ako su te povukle prve epizode, pošto ništa drastično bolje nećeš dobiti kasnije.
Link to comment

odgledala pola epizode ove nove serije ripper street. obećava da će biti bolje od coppera. whiteshapel 1898, odoh da dremnem, pa ću uz kafu odgledati ostatak.

Link to comment
odgledala pola epizode ove nove serije ripper street. obećava da će biti bolje od coppera. whiteshapel 1898, odoh da dremnem, pa ću uz kafu odgledati ostatak.
Idem odmah da pazarim, Jack mi je slabost odvajkada, još ako valja serija, taman da popunim prazninu koju su napravili nesnimanjem trećeg dela Sherlocka :D
Link to comment

Pogledao prvu "sezonu" (tri epizode) Whitechappela. Super je. Hvala, mammy. Kad su u pitanju novi engleski krimići, ispod Red Ridinga je (ali sve je ispod Red Ridinga), i objektivno ispod Vere i Above Suspicion (samo zbog Kelly i Ciarana), ali mi se više sviđa od druge dve. Danas ostatak gledam.

Link to comment

Odgledala prvu epizodu Ripper street. CSI u Londonu u 19. veku, prilično zanimljivo iako se direktno ne bavi Jackom, njegova senka stalno lebdi nad Londonom i ekipom inspektora koji su radili na tom slučaju. Po običaju, BBC razbio po pitanju scenografije, kostima, a i glumci su odlični.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...