Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

He, :D neverovatan si. Nije te domjila ni dresusra oko brkova, delove koje smo citirali, zbunjujuce dobra produkcija, Captain America, singalonzi, nacin na koji je prenesen njihov odnos za koji i sam valjda tvrdis da je realan, odsustvo bullshittinga, pogled na vojsku i rat koji je ludacki dobar...?

Edited by Hustler
Link to comment

Bes ti ovaj top 50za ove serije nisam ni cuo :o 10 Curb Your Enthusiasm18 John Adams26 Breaking Bad27 Flight of the Conchords32 Friday Night Lights36 The Colbert Report48 The Mentalista ovo ne planiram ni da gledam 2 Battlestar Galactica16 Deadwood21 30 Rock22 CSI25 ER28 Gossip Girl29 Law & Order31 Bones33 Scrubs38 Chuck41 Damages43 Jericho44 How I Met Your Mother47 Desperate Housewives50 Reaperkakve su ove serije(ima li nesto za pogledati)14 Mad Men19 Brotherhood35 Dollhouse37 Pushing Daisies40 Weeds42 Dead Like Me

Edited by eye of the beholder
Link to comment

John Adams - kratka serija o Džonu Adamsu, jednom od osnivača SAD i drugom predsedniku. Šest epizoda, odlično štivo.Curb Your Enthusiasm - specifična komedija, ili bi se oduševio ili bi ti bila krš, isto HBO.Od ovih koje ne planiraš da gledaš, obavezno gledaj Deadwood :) (isto HBO :D ), a ni Damages i Jericho nisu loši.Brootherhood - fenomenalna serija o dva brata u Providensu, jedan je klasičan kriminalac, a drugi političar (dakle, još klasičniji krimos :) ), irskog porekla, obojica uspešni u svojim poslovima. Njihovi životi, dešavanja, put do uspeha™ i tako...Tople preporuke. Pratim je od starta i odlična je.Dollhouse - serija genijalca Džoša Vidona (Firefly, Angel, Buffy). Radi se o grupi mladih kojima se po potrebi brišu i implantiraju sećanja i organizaciji koja ih koristi za obavljanje...hm...poslova. E sad, malo je loše startovala, ali se dosta ispravila, ima itekako potencijala.

Link to comment

Od onih koje ne planiras da gledas, preporucio bih ti 'how i met your mother' - veoma simpatican sitcom. 'Dollhouse' sam poceo ali nije islo, uostalom FOX je vec najavio da ce otkazati seriju. Dakle, imas 12 epizoda za gledanje.

Link to comment

scrubs su super u prve 4 sezone. peta je vec malo loshija, a sesta i sedma krsh. weeds je ljiga, dead like me nista specijalno, ali se moze gledati, a pushing daisies je supersimpaticna.

Link to comment

Od novih serija gledao The Unusuals,pandurska serija, zanimljiva ekipa glumaca, moglo bi da bude okSouthland,dosadno, pokusaj da se napravi pandurska serija po uzoru na kablovske The Wire i Shield, al neuspesanHarper island, gistro horor, mogao bi da bude zabavan trash.

Link to comment
Od novih serija gledao The Unusuals,pandurska serija, zanimljiva ekipa glumaca, moglo bi da bude okSouthland,dosadno, pokusaj da se napravi pandurska serija po uzoru na kablovske The Wire i Shield, al neuspesanHarper island, gistro horor, mogao bi da bude zabavan trash.
Americka TV publica se ne slaze s' tobom. 'The Unusuals' ce 90% biti skinut sa ABC-a (koji ima 20-tak pilota za jesen) vrlo brzo, dok 'Southland' (koji, istina je, pokusava da kopira 'The Shield') ima odlican rejting za NBC seriju i vrlo verovatno ce dobiti punu sezonu (22 epizode, pretpostavljam). 'Harper Island' ce dobiti ovih 13 epizoda, mada je moguce da ce zbog slabe gledanosti (po CBS standardima) biti prebace u Petak ili cak Subotu. Kad smo kod otkazivanja... 'The Kings' ne samo sto je definitivno otkazan, pa je prebacen u graveyard slot-u (u Subotu uvece), sad dozivljava ultimativno sikaniranje od strane NBC-a. Serija ce se nastaviti (mozda?) 13 Juna, u terminu Subota od 9 p.m.
Link to comment

Do jaja angry.gif Jedine dve nove serije koje su mi se svidele (Kings,The unusuals)ce biti ukinute.Kad na to dodamo Pushing daises i Life koji se posle dve sezone gase...Cim se nesto malo originalnije pojavi odmah se gasi,i zamenjuje sa CSI,Law & Order,ili novom doktorskom serijom..

Link to comment
Od onih koje ne planiras da gledas, preporucio bih ti 'how i met your mother' - veoma simpatican sitcom. 'Dollhouse' sam poceo ali nije islo, uostalom FOX je vec najavio da ce otkazati seriju. Dakle, imas 12 epizoda za gledanje.
Ozbiljno? Nisam znao za ovaj podatak :(
Link to comment
Do jaja angry.gif Jedine dve nove serije koje su mi se svidele (Kings,The unusuals)ce biti ukinute.Kad na to dodamo Pushing daises i Life koji se posle dve sezone gase...Cim se nesto malo originalnije pojavi odmah se gasi,i zamenjuje sa CSI,Law & Order,ili novom doktorskom serijom.
Slazem se u potpunosti. Samo cekaj od jesenu kad pocinju 'Miami trauma' na CBS i 'Trauma' na NBC + 'Copper' (kanadski cop show) na ABC-u.
Ozbiljno? Nisam znao za ovaj podatak :(
Ozbiljno. FOX je odbio da pusti zadnju epizode, pa se jos raspravljaju oko toga. Mada, postoji jos neka mikro sansa da dobije 2. sezonu. Evo i brojki za Fox i ABC serije, da stvari budu jasnije: showPROGRAM Net 1.avg. 2.avg. indexTERMINATOR: FOX 1.25 2.7 0.46 Do not disturb FOX 1.6 2.7 0.59 canceledDOLLHOUSE FOX 1.6 2.7 0.59 TIL DEATH FOX 1.8 2.7 0.67 returningPRISON BREAK FOX 2.2 2.7 0.81 final seasonSit down, shut.. FOX 2.3 2.7 0.85 King of the hill FOX 2.8 2.7 1.04 final seasonAMERICAN DAD FOX 2.8 2.7 1.04 returningBONES FOX 3.0 2.7 1.11 SIMPSONS FOX 3.1 2.7 1.15 returningFRINGE FOX 3.5 2.7 1.30 FAMILY GUY FOX 3.5 2.7 1.30 LIE TO ME FOX 3.7 2.7 1.37 24 FOX 3.8 2.7 1.41 returningHOUSE FOX 4.7 2.7 1.74 Edited by mandingo
Link to comment

jel gledao neko 'it's always sunny in philadelphia'? vrijedi li skidati?

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
32 Friday Night Lights
ahhhhhhhhh, ovo je imalo toliko potencijala, sigh!serija o srednjoskolskom timu americkog fudbala. ali napravise teen dramu umesto sportske serije, pa ispade krsina
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...