Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

mada, treba pohvaliti forbrydelsen
Treba pohvaliti, u svakom slučaju, ali slutim da će toj seriji zapasti termin oko 2 ujutro, takoreći udarni termin. :lolol: Sem ako je ne stave umesto CSI New York, ali i to je već oko 23 časa, tako da mnogi to ne gledaju. A još kad prosečni gledaoci čuju jezik koji nije ni engleski ni mili turski, teško da će da bude gledano.
Link to comment

e, to sam i ja prvo pomislila, da ce da ide u 2 ujutru. ali se tjesim da nije b92 u pitanju, pa da ipak ima sanse :Dkad smo kod kvaliteta tv-a, kad krece nova sezona brookerovog black mirrora? on je jedini lik kog mogu da trpim i kad prica o smaku televizije i modernog drustva

Edited by morgana
Link to comment
Nego, Rizzoli & Isles anybody, gledao pilot, svideo mi se, da li da ga pristavim ili ne, dileme dileme :)
Odgledao ja, nije lose ima uspona i padova. Blue bloods su mi bolji.Prva i druga sezona su bolje od trece, u sustini ako nemas sta bolje gledaj.
Link to comment

Šerlok je, na žalost, odložen do ne zna se kada :cry: , jer oba glumca imaju iznenadne filmske karijere. S jedne strane drago mi je zbog obojice,a s druge strane izumreću bez Šerloka za Novu godinu

Edited by Arkadija
Link to comment

Zar nije on kod Stjuarta rekao januar, februar 2013?Odoh da iskopam ako mogu. EDIT, izgleda da sam se istripovao, ne mogu da nađem, gledam Freemana kod Kolberta ali nešto se ne sećam da je spominjao Šerloka previše.@Tinman: hvala, ide :)Blue Bloods, to ono sa Selekom?E, vidiš, mogao bi. Hvala još jedared.EDIT2: ah, evo, Freeman na kraju intervjua odgovara da nisu još ni počeli da snimaju treću sezonu, počeće tek u martu snimanje.

Edited by Vapad
Link to comment

Joj, meni je taj Blue Blood bio totalni krsh,Pogledah i drugu epizodu Nashvillea. Svidja mi se, malo su mi neki djelovi price dosadni, i malo je ova chirlidersica iz Heroesa klisheizirana, plus ni ona ni Connie Britton ne djeluju kao narocito zanimljive muzicki [djeluju mi otprilike kao Taylor Swift i Shania Twain ili tako nesto], ali zato su Scarlett i Gunnar fenomenalni.http://www.youtube.com/watch?v=gAI_1FsJ8rE :wub:original

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...