Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ja pogledao par epizoda na RTV i jako mi se dopalo, na zalost nisam nasao titl da bih skinuo seriju.
Imas na piratebay obe sezone sa BBC hardcoded titlovima ;) U martu 2013. krece treca :)
Link to comment
Danas u 13 valjda na RTV repriza od sinoć .Bitno jer je ovo 7. epizoda prva za koju nema titlova na PO ;-)Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Imas na piratebay obe sezone sa BBC hardcoded titlovima ;) U martu 2013. krece treca :)
Hvala dobri ljudi!! :)
Link to comment

odgledao pilot 666 park avenua. hmhmhmhmh...zaplet nedovoljno intirgantan. gluma skandalozna. ali daću još malo šanse.u ovim momentima se najbolje vidi koliko je american horror story prejak.

Link to comment

'Nači - Nashville!Mislim da je to trenutno najbolja sapunica A produkcije. Razbila je skroz. Od 1 do 5, kod mene dobija 6+.Eksplikacija ocene:Dramski zaplet (sve teče, ali prosečna priča, glavno je da ne smara) - 3Produkcija (kostim, scena, eksterijeri) - 5Likovi i kasting (za sapunicu visoke klase) - 5Politička intriga - 1Muzika - 11+Mislim, kada sam video šta i kako pevaju, šta izvodi kraljica kantrija iz serije i njena rivalka koja se obraća 12-godišnjim devojčicama, ali i vođa benda i legendarni i cenjeni gitarista, morao sam da izgoglam votafak se radi i video da nije ni čudo. Glavni baja (izvršni producent) za muziku je bio veliki T-Bone Burnett (što sam posle video i na špici, ali ko to još čita :isuse:). Dakle, osam dosadašnjih epizoda (od devet, koliko ih ima u prvoj sezoni) se ispiju lako kao limunada u leto. Ma, prava milina. Naravno, izašao je soundtrack i stoji mi na repeat u ajpodu. Da, bivša riba Klička i ostali glumci zaista pevaju, ali to super funkcioniše. Kome je do kvalitetne dramske sapunice, prava poslastica. Ne mora da se voli kantri da bi se gledalo, ali ko ne podnosi, neka zaobiđe. A ko voli, neće moći da se zaustavi.Trenutni lalalahitić za neizlazak iz glave:http://www.youtube.com/watch?v=MIRN_kxiUxM

u ovim momentima se najbolje vidi koliko je american horror story prejak.
Fala kurcu da ima još neko ko može da vidi. :)
Link to comment
odgledao pilot 666 park avenua. hmhmhmhmh...zaplet nedovoljno intirgantan. gluma skandalozna. ali daću još malo šanse.u ovim momentima se najbolje vidi koliko je american horror story prejak.
Nemoj da se trudis. Vec su je ukinuli.
Link to comment
Što bi rekli ovi novi naši mladi sportisti - stvaraš mi nepotrebni pritisak. :D
@lrdodgledala 8 epizoda nešvila i sa nestrpljenjem čekam devetu. sapunice nisam gledala još od dinastije, a i nju sam gledala na preskok.mada mi je bilo malo neobično, i sramila sam se priznati da na to trošim vreme, moram priznati da mi se svidelo. pevaljke umeju da pevaju, a glumci da glume. zubati toliver iz dedvuda, bani iz wire, soni iz tremea. kud ćeš bolje.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...