Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ne znam gde ovo da pitam, pa hajde ovde...Da li neko zna gde bih se moglo nabaviti, sa prvodom:la dame de monsoreaufrancuska serija, od 7 epizoda, nekad je bila emitovana na TV Sarajevo, kod nas, tako da to definitivno može postojati. Na rapidsrbija nema, nemam ideju gde da tražim dalje...
Ako ti znači ruski prevod, da te uputim di trebaš da ideš...
Link to comment

kako se zove ona ingliska humor serija sa crnim smorenim likom sto uvek zapocne tako sto on zapise nekakvu misao u svescicu pa odma precrta? ima zenu, dvoje smorenih tinejdzera za djecu i sluskinju.edit: nasla. Lead Balloon

Edited by orderka
Link to comment

modern family je ok. za sada samo porodica sa sofijom vergarom odlična, ali kako prolazi vreme i ostale 2 se popravljaju.american horror story je nažalost neglediv, a nije da nema potencijala, plus se vidi da je bilo keša za produkciju

Link to comment
Ja pogledao par epizoda na RTV i jako mi se dopalo, na zalost nisam nasao titl da bih skinuo seriju.
Danas u 13 valjda na RTV repriza od sinoć .Bitno jer je ovo 7. epizoda prva za koju nema titlova na PO ;-) Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Link to comment

Stidljivo priznajem da mi se ne ne svidja Happy Endings. Inace ne volim takve serije, ovo mu dodje kao Guilty Pleasure. Zna da bude duhovito, iako je cesto over the top.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...