Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Šta je to i da li valja?
ricky gervais i karl pilkington. potrazi nekoliko epizoda iz prve sezone, ne vredi da se objasnjava.vec razradjen tandem... podcasti, animirana serija...
Link to comment
Hvala. Mislim da ću preskočiti, pošto sam, kako izgleda, jedina osoba u univerzumu koja ne kapira šta je fora sa tim Džervejsom i zašto je on smešan.
Нит је смешан нит си ти једини.
Link to comment

On i nije nešto smešan, u stvari, ponekad ima stvarno dobre fore ali način na koji je on izabrao da ih prezentuje je meni problematičan, taj pompezni prepotentni lik kojim on misli da dodaje na duhu meni samo smeta, ali Karl je car, posebno u prvoj sezoni, valja gledati ako ništa drugo a ono zbog potpuno novog pogleda na svet od onog u klasičnim "kon-tiki travel" putopisima. Za dva i tri ne znam.

Link to comment
Hvala. Mislim da ću preskočiti, pošto sam, kako izgleda, jedina osoba u univerzumu koja ne kapira šta je fora sa tim Džervejsom i zašto je on smešan.
Ima nas još, nisi sam.
Link to comment

Meni je sve što Gervais radi sa tim Karlom krajnje glupavo i mučno za gledanje, koncept je gledajte me kako se smejem ovom idiotu koji nije ni naročito smešan. A inače mi je Gervais sasvim OK i u Office i u Extras i generalno.Inače, krenuo novi Peep Show! :jerry:

Džerard naprasno umro sa predumišljajem, da bi zajebao Markovu vezu sa Dobby... ovaj mu posle donosi "wake cake" u obliku dresa Liverpula sa imenom Gerrard i brojem osam, pa kaže "What? Gerrard loved.. the Reds... the red team..." :lol:

Link to comment
Gervais i An Idiot Abroad mi je za tri klase bolje od svih ovih Modern Femilija, Bigbengteorija i ostalih smarachina.
Pa dobro™, ali od ranije znamo da si nastran tip.:D
Link to comment

Ne, samo ne volim komedije koje nisu smijesne. Uostalom, nastran je valjda onaj ko ne voli Gervaisa :P

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Ne, nastran je onaj ko misli da su podrugljivost i konstantno grokikotanje smešni <_< Ako je Gervais stvarno mislio da su te kafanske gluposti koje Pilkington priča neki vrhunac humora, trebalo je da mu pomogne da napravi svoj nekakav talk show. Ko zna, u širokoj™ engleskoj javnosti takve "is he avin a laff" gluposti bi možda i mogle da prođu.Ali neee, on umesto toga pravi svoj (animirani?) serijal u kom on i Steven Merchant sede i propituju rečenog Karla da vide koliko puta u minutu može da demonstrira prostodušnost i neinformisanost. I svo vreme se kidaju od smeha jer nisu glupi i neobrazovani kao on :isuse:

Link to comment

Moguće, ali odgledao sam dve-tri od tih animiranih epizoda, plus ovo što je neko ovde kačio kad sedi Gervais sa Karlom i nabacuje mu alley-oops "Šta bi preporučio turistima Kinezima da vide ako dođu u tvoj kraj?" a ovaj blentavo zakucava, da bi se onaj onda zacenio od smeha...

Link to comment
Ne, nastran je onaj ko misli da su podrugljivost i konstantno grokikotanje smešni <_<Ako je Gervais stvarno mislio da su te kafanske gluposti koje Pilkington priča neki vrhunac humora, trebalo je da mu pomogne da napravi svoj nekakav talk show. Ko zna, u širokoj™ engleskoj javnosti takve "is he avin a laff" gluposti bi možda i mogle da prođu.Ali neee, on umesto toga pravi svoj (animirani?) serijal u kom on i Steven Merchant sede i propituju rečenog Karla da vide koliko puta u minutu može da demonstrira prostodušnost i neinformisanost. I svo vreme se kidaju od smeha jer nisu glupi i neobrazovani kao on :isuse:
promašaj.gervais je car, pinkington presmešan. u ricky gervais show-u briljira, u idiot abroad 'nako. Edited by scab
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...