Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ja zavrsavam drugu sezonu danske krimi serije The Eagle (Ørnen: En krimi-odyssé), odlicna....preporuka...
odgledao skoro celu prvu seznonu, meh..sta znam, gledljivo svakako al daleko od forbrydelsena ili bron/broena po kvalitetu.nastavicu da gledam posto sam se opasno navukao na skandinavske krimice, al ko sto rekoh nije remek delo.. Edited by Takanohana
Link to comment

engrenages su se ozbiljno pokvarile... u ovoj cetvrtoj sezoni, emigranti+ anarhisti su apsolutni idioti i pokvarenjaci. i samo oni puse (wtf?!). srazmerno slabijem protivniku i policija je gluplja.. uz pojedine scene koje su na granici neukusa. sad zavrsavam poslednje epizode samo zato sto mi se svidja sedokosi sudija.dakle - braquo #1. i dalje nema /sto se tice francuza.

Edited by prima
Link to comment
odgledao skoro celu prvu seznonu, meh..sta znam, gledljivo svakako al daleko od forbrydelsena ili bron/broena po kvalitetu.nastavicu da gledam posto sam se opasno navukao na skandinavske krimice, al ko sto rekoh nije remek delo..
nije, potpuno je drugacija koncepcija jer je fokus na Hilgrimu i njegovom emotivnom zivotu, preispitivanjima itd...u drugoj i trecoj sezoni je to jos vise izrazeno...i rezija je odlicna. nazim mi je omiljeni lik :wub:inace, imam isti problem, zesce sam se navukla na skandinavske krimi serije i ne mogu nista drugo da gledam. bron/broen nisam jos odgledala, sad cu da potrazim po netu, a ako imas jos neku preporuku - davaj....
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...