Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

wow, good british conspiracy at its best, ja ovo nastavljam da kupujem, valjda nece da se pokvari.
Jel i ovdje ubijaju sve redom da bi obezbjedili bolje penzije?
Link to comment
Jel i ovdje ubijaju sve redom da bi obezbjedili bolje penzije?
jok bre, prava konspiracija, multinacionalna naftna kompanija+ mi5/6 + insajderi/korumpirani u broju 10, stvarno dobro izgleda
Link to comment
jok bre, prava konspiracija, multinacionalna naftna kompanija+ mi5/6 + insajderi/korumpirani u broju 10, stvarno dobro izgleda
Jel to potpuno nova serija? Samo jedna epizoda ima? Edited by Arkadija
Link to comment
Veceras zavrsavam dansko-svedski Most. Tj prvu sezonu. A sve mi nesto zao, sjajna serija.
Kakva je to serija? Opet krimic ili...?Ja zavrsavam drugu sezonu danske krimi serije The Eagle (Ørnen: En krimi-odyssé), odlicna....preporuka... Edited by gagilija
Link to comment

Гледам оригиналне Звездане Стазе, куипио жени за рођендан све досад приказане сезоне Psych-a.

Link to comment
da, potpuno nova serija iz 4 dela, izgleda da kod engleza nije bas dobro prosla http://www.guardian....-4-secret-state :(
Odgledala prvu epizodu. Za sada mi se dopada, posebno mi se svideo bitan detalj sa državnom institucijom koja špijunira državu, a da država ne zna da se to radi i brblja svašta, što mobilnim telefonima što u direktnom razgovoru :D
Link to comment

showtime je sinoc poceo emitovanje dokumentarne serije olivera stonea "the untold history of the united states" (10 epizoda + knjiga)moglo bi da bude zanimljivo.

This book and the documentary film series it is based on challenge the basic narrative of U.S. history that most Americans have been taught. That popular and somewhat mythic view, carefully filtered through the prism of American altruism, benevolence, magnanimity, exceptionalism, and devotion to liberty and justice, is introduced in early childhood, reinforced through primary and secondary education, and retold so often that it becomes part of the air that Americans breath....ut like the real air Americans breathe, it is ultimately harmful, noxious, polluted. It not only renders Americans incapable of understanding the way much of the rest of the world looks at the United States, it leaves them unable to act effectively to change the world for the better.
Link to comment
Koje sezone su išle na fox crime-u? Da ih ne gledam ponovo.
Nemam pojima, ja sam to skidao i gledao jednu za drugom. Gotovo sam siguran da zadnju emitovanu nisu pustili a mozda cak i predzadnju.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...