Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Dovrših.sons_of_anarchy.jpgOdlična serija. Biće i druge sezone, nadajmo se i još nekih...:) Druga sezona kreće u septembru, imaće isto 13 jepizoda.

Edited by Filipenko
Link to comment

Kao sto sam najavio u prethodnom postu - 'Kings' je popio pedalu.... klik. Zaista steta, neverovatno je kako NBC nije u stanju da skupi gledaoce. Mislim da bi ljudi u USA pre gledali blank screen na CBS-u, nego neki show na NBC-u. Kako stvari stoje, zbog losih ratinga, sekira je spremna i za 'Life'.. NBC's Life wrapped up its sophomore run with an audience of 4.5 mil, plunging 19 percent. Will Life go on? Although it might seem unlikely, there is talk of struggling NBC picking up "mini" seasons of a few on-the-bubble series. Stvari ne izgledaju dobro i za Dollhouse na Fox-u. Sanse za 2 sezonu si minimalne. Fox je cak odbio da emituje 13-tu epizodu 1. sezone... ona ce biti samo na DVD-u.

Rumors are floating around the web that fans of Eliza Dushku will only be able to see the last few Episodes when they buy the Series on DVD. Adding further fuel to the speculation that FOX is about to scrap another Joss Whedon show just as it hits double digits episodes....Felicia Day (From "Dr Horrible" & "The Guild" fame) who stars in Episode 13, expressed regret at finding out that Episode 13 will not be aired in the US and will only be available on DVD.

Opet NBC i jos 1 njihov pilot Southland. Serija izgleda dosta dobro, da ne kazem odlicno. Opet, posto se radi o NBC-u, ne bih preporucio nekome da se navuce na ovo. Gledao sam i prvu epizodu CBS-ove mini serije (13 epizoda) Harper's Island. Nista narocito, nalik nekom teen hororu, samo poprilicno razvucen. spoiler zbog duzine posta.

Edited by mandingo
Link to comment
Izgleda da ni 'Kings' nece preziveti vise od narucenih 13 epizoda, rejting im je sranje, a produkcija serije je dosta skupa...
vidim da je nastao pravi net-zbun zbog ovog otkazivanja, mada je kralj sajlus kod dzona stjuarta rekao da je u planu i bila samo jedna sezona.volela bih da bude jos, odlicna je serija, ali ako je zaista osnov price kralj david itd, onda bas i nema sta dalje, jel. osim da ne saznamo celu istoriju judeizma i hriscanstva :-P
Jos 1 pilot sam pogledao prosle nedelje. Radi se o seriji cupid, iz postovanja prema Robu Thomasu rek'o da pogledam ovo... zazalio sam posle 10 minuta. Tesko sranje, uzas... ovo ne ide vise od 8 epizoda, koliko je ABC narucio.
isto. trudila se i trudila, ali pola pilota i dalje nisam mogla. mozda letos kad ne bude niceg.
Dakle, luba, kako ide gledanje 3. sezone? Nisi se valjda sada zaustavila? Pitam posto ne javljas utiske... :D
stala, silom prilika, ali nastavljam (i zavrsavam) za vikend, pa cu da se raspisem, mozda.jos jedan pilot koji je delovao zanimljivo, abc-ov the unusuals. tu je i majkl, on ko da je abc-jev kucni ljubimacako nekog zanima, kod djavolskog dileroida neko okacio stari the prisoner. velika je uzivancija gledati.
Link to comment
Zasto nema Seinfelda :unsure: po meni najbolje americke serije ikad
Sta ce ti 'seinfeld' kad su tu 'gossip girl' i 'reaper'? Kakva komedija od liste... :lol:
Link to comment

Редослед није неки (Арестед девелопмент није међу првих 10) и заборављена су нека ремек-дела (Сајнфелд, Стар Трек и Френдс, да не спомињем Чирс и Tропикал Хит), али тако је са сваком листом. Ипак, помогла је у данашњем загушивању bandwidth-а. ;)едит: Тропикал Хит је канадска серија, рађена у копродукцији са Мексиком и Израелом. :blush:

Edited by Праслин
Link to comment

Lista je bezveze. Verovatno se računaju samo serije koje trenutno idu ili su baš nedavno završene. Pride, bitno je da je dopadljivo mainstreamu, bez obzira na žanr.

Link to comment

cisto da napomenem, ako ikoga interesuje - nastavio pushing dasies. juche je izasla prva od preostalih nekoliko epizoda.isto vazi za priznbrejk

Link to comment
vidim da je nastao pravi net-zbun zbog ovog otkazivanja, mada je kralj sajlus kod dzona stjuarta rekao da je u planu i bila samo jedna sezona.volela bih da bude jos, odlicna je serija, ali ako je zaista osnov price kralj david itd, onda bas i nema sta dalje, jel. osim da ne saznamo celu istoriju judeizma i hriscanstva :-P
Prebacili su ih u graveyard terminu (subota uvece) + je bilo 7 dana pauze, pa su se ljudi zbunili. Nisam siguran da su planirali 1 sezonu.. kad pilot serije kosta 20M $ obicno se cilja na nesto vise. Inace, sesta epizoda je imala gledanost u rangu prosecnih CW serija (gossip girl, reaper i slicna sranja) i cak gori rejting. Evo i brojki - klik.. uzas
stala, silom prilika, ali nastavljam (i zavrsavam) za vikend, pa cu da se raspisem, mozda.jos jedan pilot koji je delovao zanimljivo, abc-ov the unusuals. tu je i majkl, on ko da je abc-jev kucni ljubimac
Zasto mozda? Raspisi se, otvori dusu. :D Za 'the unusuals' se suska da ce biti otkazana, zajedno sa cupidom, i stvarno nemam zivaca da gledam nesto sto ce trajati 8-10 epizoda i verovatno nece imati closure. Jednom sam se zajebao sa moonlightom, nikad vise.
Link to comment

Pogledao taj famozni Generation Kill. Šta vas je tu tačno raspametilo? :blink: Mislim, dobra je serija, sve je lepo preneseno, ali sama radnja je takva da ne vidim šta je tu ekstraultramega, odnosno zašto ga tako tretirate. Iako je serija - ponavljam - veoma dobra. Eventualno neko žensko koje nema predstavu kako bi gomila muškaraca reagovala u ratu da se raspamećuje...Od sličnih serija, preporučujem Over There, isto tako veoma dobra realistična serija o ratu u Iraku.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...