Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Er vataš kanal eztv tačka it ?Ima sve nove i novije serije.Stare serije su stalno na programu na televiziji Dpajratbej tačka se ili kat tačka ph. Ja sve gledam na tim kanalima.
Taj kat fatam ponekad, najcesce fatam isohunt tacka com.Sasvim mi lepo sluzi za pracenje ovih 30ak serija koje zena i ja pratimoMislim da je danasnja epizoda Borgen-a prva epizoda necega sto prvi put gledam na TV posle duuuugo vremena.
Link to comment

Blago tebi :)I druga je odlična, a treća je onako, zbrzana jer su znali da ih otkazuju pa su se zajebavali sa "Save Our Bleuths" kampanjom, celebrity gostovanjima, itd.

Link to comment

Sinoć gledao ima li nekih serija za gledati i naletim na Elementary (to bi trebao da bude Američki Šerlok) i vidim da je stigao do 5-6 epizode. Jel gledao neko? I valja li to?

Link to comment
Sinoć gledao ima li nekih serija za gledati i naletim na Elementary (to bi trebao da bude Američki Šerlok) i vidim da je stigao do 5-6 epizode. Jel gledao neko? I valja li to?
Pratim ja. Ok je - meni postaje bolje iz epizode u epizodu, kako se razvija odnos Serlok-Watson.
Doduse meni je Lucy Liu simpa pa mozda i zato.
A ima i tu nesto... :unsure:
Link to comment
jel vredi pogledati poslednju sezonu homicidea?seriju sam prakticno gledao zbog pembletona. neverujem da ce biti zanimljivo bez njega.
Ma vredi odgledaj do kraja, i nadji i odgledaj i ovo...
Link to comment
Ma vredi odgledaj do kraja, i nadji i odgledaj i ovo...
citam na nekoliko mesta da je sedma sezona bas mnogo losija od ostalih.frank je jedan od najboljih likova koje sam gledao u serijama, a sada kad ga nece biti bas mi se ne gleda.a ako bez sedme sezone pogledam film? hocu li nesto propustiti..?
Link to comment

Ne. Homicide i nema neki široki kontinuitet, ne prati se jedna glavna priča kroz više sezona (izuzetak su samo par detalja, kao slučaj one devojčice iz prve epizode koji Bayliss vuče koz celu seriju i sl). Dakle možeš slobodno da gledaš film bez poslednje sezone. That being said, u filmu se u važnoj sceni pominje jedan slučaj iz poslednje epizode, tako da...Meni se film IIRC i nije nešto svideo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...