Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Jesi li probao Underemployed, gledljiv je, mada ne u rangu, na žalost ugašene serije, friends with benefits, što znači da tek ovo nije svačija šoljica čaja.A i Guys with Kids stvarno nije loš... samo to i meni izađe na dve i po nove serije, još jedna loša sezona.

Link to comment

Ja uhvatio na RTV1 pre neki dan kasno neku (mini)seriju o teroristima, vojnicima u Iraku/Avganistanu sa nekim kidnapovanjima i slicnim stvarima. Cini mi se da je britanska pa me sad kopka koja je da bi mogao da je skinem ili nastavim da gledam.Jel zna neko mozda?

Link to comment
Strike Backdzems bond mits rambo, povremeno pateticna, tu i tamo pomalo naivna al zato pobise vise bedgajza od busha i blera zajedno.kuriozitet, u epizodi na kosovu bedgajz su albanski narko/human/badiparts trafikeri a srbi dobrimomci/zrtve. skaj produkcija :ss1:http://www.imdb.com/title/tt1492179/
Ja uhvatio na RTV1 pre neki dan kasno neku (mini)seriju o teroristima, vojnicima u Iraku/Avganistanu sa nekim kidnapovanjima i slicnim stvarima. Cini mi se da je britanska pa me sad kopka koja je da bi mogao da je skinem ili nastavim da gledam.Jel zna neko mozda?
Link to comment
Onako može da prođe...Ali ukinuli je zbog očajnih kritikaПослато са U8815 користећи Тапаток 2
Ma da, nije ništa posebno, ali može da se prati, neobavezno.
Link to comment
Kreće Borgen na Rtv od 21 jednom nedeljno će ići...Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Gledao malopre reprizu prve epizode i dopalo mi se, jedino sto na IPTV nemam RTV1 pa gledam preko weba na radijus vektoru
Link to comment
Gledao malopre reprizu prve epizode i dopalo mi se, jedino sto na IPTV nemam RTV1 pa gledam preko weba na radijus vektoru
Kako bre nemaš?Morao bi da imaš ,nema rtv2 van banovine valjda prvi ima svukuda Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Link to comment

Er vataš kanal eztv tačka it ?Ima sve nove i novije serije.Stare serije su stalno na programu na televiziji Dpajratbej tačka se ili kat tačka ph. Ja sve gledam na tim kanalima.

Edited by Lrd
Link to comment

pominjano je odlaganje emitovanja epizoda nekih serijaiz tamo nekih razloga..te htedoh da pitam za Last Resort6. epizoda je pomerena za 8.11. ako sam dobro skapiraojel to - to ili kasni roba na kioske?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...