Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Zadnja epizoda Last Resort jeste dosta bolja od prethodnih. Sto doduse i nije tesko. I dalje ima naivnih momenata, ali nije uopste bila krsh. Mislim, da bi se uopste uzivalo u tome moraju se sniziti kriterijumi, naravno, ali bar je uzbudljivo.

Link to comment

Opet mi se citira Stole.Jeste epizoda bila uzbudljivija, ali je, bre, beskonačno dosadna. Nije fora samo što je naivna i tupava, nego je dosadna. Meni bar.Moj trash izbor ove sezone je Revolution. I sad se setih da postoji topik, te odoh da se zapljunem.

Link to comment

Meni uopste nije bila dosadna. Cak ni one prethodne mi nisu bile dosadne, samo su mi bile, 'nako, glupave, pa sam vecinu vremena proveo kolutajuci ocima.Revolution mi je, s druge strane, uzasan, nisam mogao.

Link to comment

na moju veliku nesrecu, moram da se slozim sa ovim necovekom sto se ne lozi na 13...naravno da ce epizode biti glupave, pa zar neko normalan misli da bi amerikanci dozvolili da im se nuklearna podmornica otme kontroli? nema tih sansi da nuklearnu podmornicu vodi covek koji ima integritet i nije mu mozak ispran. znaci sama pomisao da seriju gledas realno je besmislena :Dtako da je pitanje uzbudjena. a to je u ovoj epizodi odradjeno savrseno, imala je bas sve sto treba, cak i neocekivane momente.Revolution sam vec komentarisao, to je toliko odvratno da je nemoguce gledati je. nikako. neostvarivo.

Link to comment
na moju veliku nesrecu, moram da se slozim sa ovim necovekom sto se ne lozi na 13...
Ako ti je lakše, i meni koji se ložim na 13 se sviđa Last Resort i poslednja epizoda je bila najbolja do sada :)Lrd voli Revolution, pusti njega...
Link to comment

Autumn Reeser > 13Doduse, i njen lik je zesce iritantan, ali sta sad...Inace, pokleknuo sam i josh jednom pokazao da nisam karakter - odgledah par epizoda Good Wife koje sam bio preskocio. Ova zadnja je bash dobra, kao da je iz prve 2 sezone. A i tu su Bodie i Wee Bey :)

Link to comment
Ako ti je lakše, i meni koji se ložim na 13 se sviđa Last Resort i poslednja epizoda je bila najbolja do sada :)Lrd voli Revolution, pusti njega...
i jos navijas za Liverpool... vidi se odmah da si covek koji prepoznaje prave vrednosti :D
Autumn Reeser > 13Doduse, i njen lik je zesce iritantan, ali sta sad...Inace, pokleknuo sam i josh jednom pokazao da nisam karakter - odgledah par epizoda Good Wife koje sam bio preskocio. Ova zadnja je bash dobra, kao da je iz prve 2 sezone. A i tu su Bodie i Wee Bey :)
ti si skroz poludeo :(jesi ti vido glavu toj Reeser? jesi primetio da je veca od ostatka tela?doduse, vidim sada da se lozis na americke sapunice za domacice, pa mi je normalno to poredjenje... kapiram da su ti se dopali njen smisao za humor, integritet i izvrsne kulinarske vestine... naspram 13 koja ima sve povrsinske osobine kao sto su: prejebano je dobra i lozi se na zene koliko i na muskarce.
Link to comment

Zanimljivo sta Olivia Wilde misli o velicini svoje glave:

Just did a whopper of a Revlon shoot with the gloriously awesome Emma Stone. My damn skull is so big, her head looks like my head's moon.
Sto nas navodi na zakljucak da je ona ekshli zanimljiva i duhovita osoba. Kakva steta sto je u Houseu pocela da glumi tek kad je serija postala sapunica za americke domacice i sto joj je lik onoliko dosadan :(
Link to comment

Svaka zemska izgleda grubo u poredjenju sa Emom Stoun :wub:Nego, od svih premijera ove sezone, ostadoh jedino na Elementary-ju (i Go On donekle). Ne pamtim kada sam dobio vise od 1 do 2 dobre serije po sezoni. Zadnji put, tamo negde 06-07 :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...