Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Odgledao prvu epizodu Stejt of Pleja, bas je dobro, hvala lubo! Sve vreme mislim odakle znam ovog Stuarta Browna i pola sata po odgledanoj epizodi se setim:143631_rory-mccann-as-the-hound-in-hbos-game-of-thrones-2011.jpg
da, da, i meni je trebalo vremena da se setim :).ako jos nisi, sledece da gledas red riding.
Link to comment

Dakle, desetom epizodom Boss-a zatvorena je druga sezona. Iako se i u ovoj kao i u prvoj nađe poneki, onako, over the top, madajnemojmejebat momenat nekako se na kraju sve posloži u baš dobru, ne, odličnu televiziju. Svakako ulazi u top 3 najbolje žive serije ( i naravno, loša gledanost, upitna treća sezona). Tom faking Kane :Hail: !

Edited by Zis
Link to comment
Dakle, desetom epizodom Boss-a zatvorena je druga sezona. Iako se i u ovoj kao i u prvoj nađe poneki, onako, over the top, madajnemojmejebat momenat nekako se na kraju sve posloži u baš dobru, ne, odličnu televiziju. Svakako ulazi u top 3 najbolje žive serije ( i naravno, loša gledanost, upitna treća sezona). Tom faking Kane :Hail: !
Odličan je Boss, stvarno. A koje su ti druge dve top žive, baš me zanima.
Link to comment

odgledah nekako drugu sezonu Hell on Wheels...tokom 10 epizoda smo gledali ko ce da se uvuce plavusi u gacice(na kraju je Swede koknuo, ko da nije mogo jos u prvoj epizodi! :mad: ) i koji ce da bidne tatko na deteto od kurve :isuse: iskreno im zelim da serija vise ne vidi ni minuta

Link to comment

Aha, delovao je i Lost, pazi da ti se ne ponovi :POzbiljno, Booth nije loša serijica, samo što se ta atmosfera malo izduva do kraja kad od spooky misterioznog "Šta li smera?" lika ostane samo neki tamo univerzalni anđeo čuvar...

Link to comment
Odličan je Boss, stvarno. A koje su ti druge dve top žive, baš me zanima.
hm... Justified i Misfits (malo sam se zaletio s tim top3, ali eto) I genijalni Louie, ofkors (dobro, to su već četiri serije, ali nema veze, Louie je ionako poseban i gurati ga na top listu mi je nekako... pogrešno)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...