Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Bogme sam se i ja stideo da priznam ovo. Meni trebalo godinu dana da isteram prvu sezonu :blush: . Nije losa serija, naprotiv, al nesto mi ne ide pa to ti je...
+milion
Link to comment

Vi hipsteri kojima ne valja Breaking Bad patite od standardne alergijske reakcije na hajp. Kad počneš nešto da gledaš sa nadrkanim stavom "Hajde baš da vidim šta tu toliko dobro navodno ima", male su šanse da ćeš se navući. Ja sam tako godinama izbegavao Wire i Sopranos, budala.

Link to comment
Konacno neko! Mada sam ja uspjeo i 4 epizode druge sezone, ali nista bolje nije, naprotiv.
Još jedan dokaz da svi koji prate ovaj topic samo treba tebe da čitaju i da rade suprotno :lol:
Link to comment
Vi hipsteri kojima ne valja Breaking Bad patite od standardne alergijske reakcije na hajp. Kad počneš nešto da gledaš sa nadrkanim stavom "Hajde baš da vidim šta tu toliko dobro navodno ima", male su šanse da ćeš se navući. Ja sam tako godinama izbegavao Wire i Sopranos, budala.
Moguce, samo sto je mene josh vise nervirao hajp oko The Wire [koji je, u mom okruzenju, bio neuporedivo veci nego sto je slucaj sa BB], tako da sam dugo odlagao gledanje... Ali Wire mi je vrhunska serija. Breaking Bad poprilicno daleko od toga.Elem, bojim se da cu odustat od Good Wife [kao i Sons Of Anarchy]. Prejadne su trenutno. U Good Wife su trenutno jedino zanimljive ove zivopisne sudije. Ostalo katastrofa. Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

nisam, bre, hipster, stvarno sam se trudila i to nekoliko puta pocinjala, pa izmislila da se lozim na eminema, da se jos nekako angazujem, pa onog zeta pandura zamisljala kao vika mekija iz silda, ali ne ide.mislim, ako me ono seckanje u kadi nije navuklo, nece nista.

Link to comment
Konacno neko! Mada sam ja uspjeo i 4 epizode druge sezone, ali nista bolje nije, naprotiv.
Ja isto stadoh posle prve sezone. I uopšte nisam bio rob hajpa. Mislim da sam počeo da je gledam isti dan kad je ovde otvoren topik, a nisam ni znao za nju pre toga.Previše razbacane psihologije koja (još uvek) ništa ne znači.
Link to comment
Sasvim OK serija čak i ako je turska. Totalno atipična za španskoportugalskoturkskeindijske sapunjare. Ustvari, mislim da je bezveze da se poredi sa tim sapunjarama, samo zbog toga što dolazi iz Turske. Prva sezona po meni mnogo bolja.
Da, osim što je razvučena nije mi žao što sam odgledao po neku epizodu. Kriminalci, mafija, državne i paradržavne strukture, izdaja, ljubav, prijateljstvo, napetost, ima za sve. Doduše dosta stvari na nekom nižem nivou ali to može da se zanemari.
Link to comment
Breaking Bad je pre svega drama, pa onda krimi. A i prateći hajp je oštetio i sada ljudi imaju prevelika očekivanja. Ali jeste odlična serija.
ma nema to nikakve veze sa hajpom, meni jednostavno ne lezi i uopste me ne vuce da je gledam. dosao sam skoro do kraja, 6. epizodu 5. sezone sam premotavao, toliko mi je bilo dosadno.
Link to comment

Odgledao prvu epizodu Stejt of Pleja, bas je dobro, hvala lubo! Sve vreme mislim odakle znam ovog Stuarta Browna i pola sata po odgledanoj epizodi se setim:143631_rory-mccann-as-the-hound-in-hbos-game-of-thrones-2011.jpg

Link to comment
:Hail: The League se vratio na velika vrata! Guest stars: RG3, Trent Richardson, Jerry Jones, Jason Witten, i masa Dallas Cowboys igraca.
call me Roger :lol:odlicna prva epizoda
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...