Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Po jucerasnjim rejtinzima - the vampire diaries = last resort. To bi valjda trebalo da znaci otkazivanje po defaultu. :isuse:
Ne razumem šta se otkazuje. Vampire Diaries valjda razbijaju i jaki su. Er ovo znači da su sada slabi kao i LR pa se otkazuju ili šta?
Link to comment
Odgledao State of Play :Hail: Tako se bre radi!Послато са U8815 користећи Тапаток 2
ja to gledam bar dvaput godisnje, kad pomislim da nema nade za tv. ako volis krimice, to je tata od crackera, dobra mu je i serija touching evil.i obavezno red riding. nije njegovo, ali je savrseno.nista mi se od svega ovog novog ne gleda, cak ni kao zelja za tresom. bice ovo duga i dosadna zima, jedine nade polazem u american horror story.
Link to comment

Nijedna od novih serija nije dobra, ili mi makar nije zanimljiva da uopste probam. Last Resort prilicno meh. Nadao sam se da ce biti dosta bolje, ovako me nece previse zaboliti kad je ukinu.Jedino mi je World Without End kul, al to je mini serija i zavrsava za 15 dana.Al svejedno imam masu nenovih serija koje pratim, tako da ce se pregurat nekako zima :)

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

ma i ja isto, obecavam nekima vec sto godina da cu se baciti na sons of anarchy, treba i taj mad men fenomen da ispratim, breaking bad nikako da se nateram posle prve sezone koja me nikako nije dobila da nastavim... ali bi ko svaki narkoman, nesto novo, a sve probam pet minuta i batalim. poslednji je ovaj arrow, tu cak ni ljubav prema tresu ne pomaze. kao ni vecno opravdavanje dzejdzeja da me potera da nastavim revolution.moram da pregledam engleze, kod njih sigurno ima nesto sto vredi, ko i uvek.

Link to comment
:Hail: The League se vratio na velika vrata! Guest stars: RG3, Trent Richardson, Jerry Jones, Jason Witten, i masa Dallas Cowboys igraca.
nista mi se od svega ovog novog ne gleda, cak ni kao zelja za tresom. bice ovo duga i dosadna zima, jedine nade polazem u american horror story.
Overi Elementary sa JLM i Lucy Liu. Mislim nije nista epohalno, ali je OK serija, bar meni, bar za sada (prve dve ep). Jedina od novih koju gledam.
Link to comment
ma i ja isto, obecavam nekima vec sto godina da cu se baciti na sons of anarchy, treba i taj mad men fenomen da ispratim, breaking bad nikako da se nateram posle prve sezone koja me nikako nije dobila da nastavim... ali bi ko svaki narkoman, nesto novo, a sve probam pet minuta i batalim. poslednji je ovaj arrow, tu cak ni ljubav prema tresu ne pomaze. kao ni vecno opravdavanje dzejdzeja da me potera da nastavim revolution.moram da pregledam engleze, kod njih sigurno ima nesto sto vredi, ko i uvek.
Konacno neko! Mada sam ja uspjeo i 4 epizode druge sezone, ali nista bolje nije, naprotiv. Sto se Engleza tice, aj probacu taj stejt ov plej, ali sve sto sam ja njihovo pogledao iz zadnje decenije a da nije komedija je potpuni krsh.
Link to comment
Ne razumem šta se otkazuje. Vampire Diaries valjda razbijaju i jaki su. Er ovo znači da su sada slabi kao i LR pa se otkazuju ili šta?
Ovo znaci da je last resort (ABC) = bilo koju seriju koja ide na the CW (u ovom slucaju TVD.)ABC = the CW -> ABC otkazuje seriju. Na to sam mislio.TVD razbija... po CW standardima... Edited by mandingo
Link to comment
Konacno neko! Mada sam ja uspjeo i 4 epizode druge sezone, ali nista bolje nije, naprotiv.
Bogme sam se i ja stideo da priznam ovo. Meni trebalo godinu dana da isteram prvu sezonu :blush: . Nije losa serija, naprotiv, al nesto mi ne ide pa to ti je...
Link to comment
Završio se Ezel.
Sasvim OK serija čak i ako je turska. Totalno atipična za španskoportugalskoturkskeindijske sapunjare. Ustvari, mislim da je bezveze da se poredi sa tim sapunjarama, samo zbog toga što dolazi iz Turske. Prva sezona po meni mnogo bolja.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...