Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Mene Ilaj bezgranicno zabavlja...
I meni je on kul, mada je u prosloj sezoni bash i nisu znali sta bi s njim, mnogo je kulji kad je u Peterovom timu, nego kad se mota u Lockhart & Gardner.Ali sama serija mi je postala bash meh. Prosla sezona je u najvecem dijelu bila daleko slabija od prve 2, ova je pocela josh gore... Ovaj zaplet sa Khalindom je :isuse:World Without End mi je i dalje sasvim solidan [mada i dalje slabiji od Pillars of Earth]. Caris je :wub:
Link to comment

Počele su sinoć dve nove serije (kome nije dovoljno). Chicago Fire sigurno neću gledati, osim ako me neko ne ubedi da zaista vredi, a Nashville na neviđeno hoću, samo da se nakupi malo. I jedva čekam neku seriju sa pravom muzikom, a ne onom za pozadinu iz Nju Orleansa.Inače, pocepao novi Modern Family, bukvalno su mi krenule suze od smeha. Moram da nabavim Phil's-osophy pod hitno. If you love something, set it free. Unless it's a tiger.

Edited by Lrd
Link to comment
Arrow :lolol: :isuse:Neverovatno govno, nemam reci.
Meni je do jaja! Mislim, ne sporim da je neverovatno govno, ali mi je baš ovako nešto falilo da mi upotpuni serijaški ugođaj od kada sam bacio filmove u četvrti plan. Potpuno sam uživao u Arrowuou, i uopšte ne sporim da je govnosmeh.
Link to comment
Inače, pocepao novi Modern Family, bukvalno su mi krenule suze od smeha. Moram da nabavim Phil's-osophy pod hitno.
A ja sam zaplakao na kraju sa "limunada...limun...life will be all like 'whaaat'".
Link to comment

Boss - jbmti sunce Tom Cane je ultimativni bad guy. Nema dalje, Jeste simpatična zločestost™ WWa, jeste Kriger paljevinski mamojeb, ali ovaj lik - pa ovo je vrh. Zloća koji je toliko uverljiv da smem da se kladim da je jedan jedini (dobro možda gorepomeuti Kriger) sa kojim niko ne bi imao želju nikad da se poredi. Sjajna serija. Jedva čekam drugu sezonu.

Link to comment
Boss - jbmti sunce Tom Cane je ultimativni bad guy. Nema dalje, Jeste simpatična zločestost™ WWa, jeste Kriger paljevinski mamojeb, ali ovaj lik - pa ovo je vrh.Zloća koji je toliko uverljiv da smem da se kladim da je jedan jedini (dobro možda gorepomeuti Kriger) sa kojim niko ne bi imao želju nikad da se poredi.Sjajna serija. Jedva čekam drugu sezonu.
druga sezona je pri kraju, veceras ide deveta epizoda :fantom:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...