Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

last resort polako ide od ushicenja do razocaranja. previse b produkcije na jednom mestu u drugoj epizodi...

specnaz izlazi iz sume ko pijani lovci :) da bi ih sjebali podmornicari koje je xo pre toga pitao imal medj nijma neko ko eksli moze da pogodi ono sto cilja + pijana foka teleportovana na mesto dogadjaja, znao sam .....

Link to comment

specnaz izlazi iz sume ko pijani lovci :) da bi ih sjebali podmornicari koje je xo pre toga pitao imal medj nijma neko ko eksli moze da pogodi ono sto cilja + pijana foka teleportovana na mesto dogadjaja, znao sam .....

a tek cerka™ koja je na milimetar da dobije noz u grkljan, posle hitca™ je u fazonu wooohooo fuck yeah!teh fuck...

Link to comment

Što se bre takvi, meni je odlična epizoda. Patriotic Bullshit koeficijent očekivano raste, ali je i dalje ispod granica tolerancije.A sukob neukih podmorničara sa superiornim komandosima je IMO prikazan OK, glupo bi bilo samo da su se izvukli na silu, tj. da su uspeli sve da ih pobiju. Jedino mi je njanjav onaj spiritualni odnos između pijanog special forcera sa ostrvskom Pokahontas, očekujem da će to brzo postati nepodnošljivo.

Link to comment
očekujem da će to brzo postati nepodnošljivo.
Ovo se može primeniti na celu seriju.

Najsmešnije mi je bilo to da su neuki podmorničari u milisekundi prepoznali da je iz putničkog aviona Boing 747 , koji je udaljen 60 kilometara, na ostrvo iskočila desantna trupa, a onda se preispituju ko od njih, uopšte, ume da puca i pogodi metu

Šteta što će se dobra ideja protraćiti na veliku seriju, umesto da su od ovoga napravili mini-seriju, koja bi na sledećoj dodeli Emija, odnela sve moguće nagrade.

Edited by Arkadija
Link to comment

Meh, baš ste mi podigli moral pred gledanje druge epizode... :)Dobro, uvek mi ostaje odlični Gordon Ramsays Ultimate Cookery Course.BTW, BBC3 je krenuo sa Cuckoo, glumi i Greg Davies, a on mi je odličan pa verovatno vredi makar baciti oko.

Link to comment

Last Resort brzo otišao ispod svakog nivoa. Da nema bolju glumačku postavu i budžet, bio bi na nivou JAG-a, ili tako nešto.

Što se bre takvi, meni je odlična epizoda. Patriotic Bullshit koeficijent očekivano raste, ali je i dalje ispod granica tolerancije.A sukob neukih podmorničara sa superiornim komandosima je IMO prikazan OK, glupo bi bilo samo da su se izvukli na silu, tj. da su uspeli sve da ih pobiju. Jedino mi je njanjav onaj spiritualni odnos između pijanog special forcera sa ostrvskom Pokahontas, očekujem da će to brzo postati nepodnošljivo.
Vinizam je jako slab kada su vojne operacije i borba u pitanju. sad0020.gifNe samo da specijalci sleću u po bela dana na specijalnu operaciju, potpuno spremni za stealth borbu hodaju otvorenom poljanom van formacije, ljudi iz rupa pucaju polu u vis, specijalac bilo koje zemlje promašuje čoveka sa 30 metara, pa rvanje i ono vađenje noža, pa ne znam više šta sve ne valja...A pride i "mi smo Amerikanci" do u besvest i kapetan koji ima privatnu videofonsku vezu sa nekim ruskim mudom koji je bio njegov suparnik za vreme hladnog rata, pa ona prespajanja veza. A tek reakcija uhapšene žene. :isuse:
Link to comment

The weenie is not strong in this one, priznajem. Ne se razumem u vojne gluposti nimalo, gornji limit mojih primedbi na tom polju je da primetim kako u Mass Effect svako svakog ispraća u supervažnu superopasnu misiju sa "Be careful" :isuse: (To mi baš ne deluje da bi profesionalci jedni drugima gurali u lice... "Ideš na suicide mission? OK, be careful!") Plus što kad uleti neka kolateralna šteta, kroz apsolutno svaki dijalog promiče "Don't blame yourself" i varijacije na temu :mad:Ali taj military schtick je meni potpuno bajkovito natprirodan, to je kao da gledam Game of Thrones i posle prikenjavam kako je to glupo jer zmajevi ne postoje. Kad si ti gledao Predatora, jesi li se žalio što su rafali iz chainguna nerealistično dugi, što Švarceneger puca iz čega hoće bez imalo recoila, i što Indijanac vadi nož kad se žrtvuje da zaustavi nevidljivog vanzemaljca?Edit: Kad već koristim ovu platformu da opljunem po Mass Effect vojnim sranjima, moram da navedem moj omiljeni dijalog:- We're prepared to do whatever it takes to stop the Reapers, sir.- Good. Cause that's what it's gonna take. :isuse:(Drugi govornik inače, pred scenom razorenog Londona saopštava "I was born in London." Dva puta, na dva različita mesta. Bez i najmanjeg nagoveštaja engleskog akcenta.)

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
The weenie is not strong in this one, priznajem. Ne se razumem u vojne gluposti nimalo, gornji limit mojih primedbi na tom polju je da primetim kako u Mass Effect svako svakog ispraća u supervažnu superopasnu misiju sa "Be careful" :isuse: (To mi baš ne deluje da bi profesionalci jedni drugima gurali u lice... "Ideš na suicide mission? OK, be careful!") Plus što kad uleti neka kolateralna šteta, kroz apsolutno svaki dijalog promiče "Don't blame yourself" i varijacije na temu :mad:Ali taj military schtick je meni potpuno bajkovito natprirodan, to je kao da gledam Game of Thrones i posle prikenjavam kako je to glupo jer zmajevi ne postoje. Kad si ti gledao Predatora, jesi li se žalio što su rafali iz chainguna nerealistično dugi, što Švarceneger puca iz čega hoće bez imalo recoila, i što Indijanac vadi nož kad se žrtvuje da zaustavi nevidljivog vanzemaljca?
Pazi, nikad se ja nisam Vinizirao, ali mi ovde bilo malo zabavno da se igram. Pa kad smo već tu...Ne sećam se toga sa nožem u Predatoru, ali ako ide u smrt, svaki ratnik voli da bude naoružan. A pucanje bez trzaja je odlična rediteljska fora da nam pokaže koliko je Švarci u stvari jak. A dugi rafali su na nivou onog snajperiste koji serijski pobija specnazove u nizu sa onolike udaljenosti - nebitno.Ali da ljudi u maskirnim uniformama i sa maskirnom bojom na licu u sred sunčana dana idu po sred polja u tajnu misiju - to je već previše!
Link to comment

Ali oni su rusi :Dtako da to sve menjau najmanju ruku mlaka epizodaSee Dad Run, skroz ok komedijica za decu i nešto malo šire sudeći po prvoj epizodi. Posle deset godina snimanja serije u kojoj je glumio fantastičnog oca protagonista mora da počne da se bavi svojom porodicom.

Link to comment

Pembelton dobro glumi, Autumn Reeser dobro izgleda. Mada je njen lik pakao iritantan. Sve u svemu, gledabilna je serija, ako se zanemare mnogi idiotluci, ali ako se ne shvati ozbiljno moze se gledat. Ipak, nadao sam se da ce bit bolja.

Link to comment
Ne sećam se toga sa nožem u Predatoru
:isuse:Naravno, ne sećaš se kada se Soni Landam okreće, reže samog sebe i žrtvuje se da bi ostalima dao vremena da odmaknu, ali se zato sigurno sećaš vrcavih dijaloga iz kulturiška serija o teškoćama bračnog života u Bruklinu/Tusonu...billy.jpgbilly-predator-knife-cut_12034694471.jpg
Link to comment
:isuse: ali se zato sigurno sećaš vrcavih dijaloga iz kulturiška serija o teškoćama bračnog života u Bruklinu/Tusonu...
Ne. :(Sramota me je, ali nisam gledao Predatora od 1995. :(
Link to comment
I druga epizoda Good Wife prilicno losa. Khalinda od najkuljeg lika u seriji postala ubjedljivo najgori.
Mene Ilaj bezgranicno zabavlja...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...