Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Šta kaže moj torent ponedeljkom ujutru od danas: Dexter, Boardwalk Empire, Homeland, The Simpsons, Revenge, Downton Abbey. Još samo da iskopam gde ima Forbrydelsen sa titlovima i zbogom svete, na kurac te nabijem.
,
Link to comment
Da ne postoji dinamika za neko duže razvlačenje konstatovali smo još posle trailera.Ali ja ne bih imao ništa protiv da ispričaju jednu solidnu priču u tih 8-10 epizoda, onda shvate da ih niko ne gleda i ukinu seriju. Kao da smo odgledali neki produženi film, umesto da nas gnjave 6 sezona sa ostrvskim romansama i misterijama kao znate već ko.Najbolje se pamte serije ukinute u cvetu mladosti. Ko zna šta bi ljudi danas mislili o npr. Deadwoodu da su ga razvlačili još 4-5 sezona, pa da gledamo kako Bulloc vara ženu sa Trixie, a Swaerengena odvode vanzemaljci...
ja se tome i nadam. kvalitetna jedna sezona, i to je to. malo akcije, malo misterije, vrhunska gluma i Pemblton mamojebac. sta covek vise da trazi od serije?!
Link to comment

Revolution je toliko loš da me hvata Vini mod: kako to da su svi manje-više glatko izbrijani, pored toga što su čisti i ispeglani? Kako to da profesionalni vojnik drži pištolj u potpuno ispruženoj ruci, a onda priđe na distancu gde se drastično smanjuje prednost oružja sa projektilima? Zašto neko mora da ima savršeno očuvani ajfon sa punom baterijom čim jebeno priđe struja? A pride glupa akcija, odvratna gluma i plitki patriotizam.Jebote, iako je post-apokalipsa, možda ću da prestanem da gledam, dokle to ide...

Link to comment

Lrde, evo ima postapokalipse i u Once upon a time. Izgleda da je zemlja bajki u postapokaliptičnom stanju. A sve je inače nerealno, pa ništa ne može da smeta :D

Edited by Arkadija
Link to comment

Treća epizoda Revolution je teško sranje.Zaboga, " Ako rodim dete biće to u Sjedinjenim državama" :isuse:Ćerka :isuse: :isuse:Gluma :isuse: :isuse:Baterija od jebenog Ajfona radi na Tesline čudotvorne talase :isuse: :isuse:Svi putevi vode ka kući one crnkinje :isuse: :isuse:

Link to comment

Prva epizoda nove sezone The Good Wife mi je bila prilicno nistaposebna. Doduse, bolja od vecine iz trece sezone, ali opet, Khalinda je sve dosadnija - ovaj zaplet sa njenim bivsim je vjerovatno najgluplji dio serije. Tj, bio bi da nije sina i kceri tinejdzera :puke:Previranja u Lockhart-Gardner kompaniji su mi najbolji dio epizode.

Link to comment

zaboravio da pohvalim pocetak Bobs Burgers sezone i da se pozalim kako nema gde da se skinu poslednje tri "no reservations" epizode (inace, ovo je poslednji serijal, pa prelazi na cnn)

Link to comment

Hooray za povratak Set Mekfarlanovog seta gluposti, bobovih hamburgera, i dextera. Kada će Elaine iz Seinfelda da nastavi političku karijeru? To mi se baš svidelo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...