Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Kako oni u Last Resortu misle da ovde zadrže nivo priče a da serija traje duže od jedne sezone??? OK, osim što sada mogu da krenu u avanture ostrvom u Lost-olikom stilu, ali ovde bi valjda trebalo da se sve završi ultra-brzo. Najbolje da će sada biti vremena za razvoj ljubavnih trouglova i avanturističkih ekskurzija po ostrvu...Tačnije, ovde ne vidim materijal za više od 5-6 epizoda ako se hoće kvalitet. Što je najgore, izgleda da će da budu paralelne, odvojene priče sa ovima što su na kopnu tj. u SAD, i ovima što su na ostrvu, bez ikakvih dodirnih tačaka među likovima...Sve u svemu, prognoziram propast.

Link to comment

Da ne postoji dinamika za neko duže razvlačenje konstatovali smo još posle trailera.Ali ja ne bih imao ništa protiv da ispričaju jednu solidnu priču u tih 8-10 epizoda, onda shvate da ih niko ne gleda i ukinu seriju. Kao da smo odgledali neki produženi film, umesto da nas gnjave 6 sezona sa ostrvskim romansama i misterijama kao znate već ko.Najbolje se pamte serije ukinute u cvetu mladosti. Ko zna šta bi ljudi danas mislili o npr. Deadwoodu da su ga razvlačili još 4-5 sezona, pa da gledamo kako Bulloc vara ženu sa Trixie, a Swaerengena odvode vanzemaljci...

Link to comment
Kako oni u Last Resortu misle da ovde zadrže nivo priče a da serija traje duže od jedne sezone??? OK, osim što sada mogu da krenu u avanture ostrvom u Lost-olikom stilu, ali ovde bi valjda trebalo da se sve završi ultra-brzo. Najbolje da će sada biti vremena za razvoj ljubavnih trouglova i avanturističkih ekskurzija po ostrvu...Tačnije, ovde ne vidim materijal za više od 5-6 epizoda ako se hoće kvalitet. Što je najgore, izgleda da će da budu paralelne, odvojene priče sa ovima što su na kopnu tj. u SAD, i ovima što su na ostrvu, bez ikakvih dodirnih tačaka među likovima...Sve u svemu, prognoziram propast.
To je ono sto smo i prognozirali, sto reche Weenie, josh posle trejlera. Zanimljiv koncept, ali za neku mini-seriju. Jedna citava sezona od 20ak epizoda djeluje previse, a da ne pricamo o vise sezona. No, s obzirom na neusjpeh prve epizode, tesko da cemo saznati kako bi izgledalo vise sezona...
Link to comment

Dobro, vi ste to pričali, ali vas niko nije čitao, niti je bilo aktuelno, jer 99% ljudi nije dovoljno fanatizovano da juri preair verzije svih krševa koje nam servisiraju kao premijere za jesen pa da formira mišljenje o tome 75 stranica pre. U svakom slučaju, drago mi je zbog vas da imate ispravno mišljenje koje potvrđuje moje stavove.

Link to comment
Pogledao Elementary. Nije lose, ali ni blizu britanske. Muzika odlicna, though. Jedini razlog sto cu pogledati i drugu epizodu.
teško govno od serije. em je kasting očajan, em su tvistovi intrigantno-imbecilni. :isuse: nije im bilo dovoljno što su votsona upropastili nego su i šerloka upropastili sa Djoni Lijem koji overaktuje na temu Hausa......plus Lestrejda menja neki latino-inspektor :isuse: :isuse: :isuse:sve su upropastili. daću im foru još 2 epizode iz čistog poštovanja prema originalu
Link to comment
Citava serija razbija, nije mi jasno sto se vise ne prica o njoj, ne samo ovde. Kao da serije koje idu petkom ne postoje.Slicno vazi i za Magic City, koja ruku na srce nije tog kvaliteta ali ipak bolja od 90% sranja sto se gleda od nedelje do cetvrtka.
boss odličan. odgledala sve što je emitovano do sada (s02e07). stiže taze u radnje subotom ujutro. Edited by mammy two shoes
Link to comment

Šta kaže moj torent ponedeljkom ujutru od danas: Dexter, Family Guy, American Dad, Boardwalk Empire, Homeland, Copper, Unce Upon a Time, Treme. Još samo da iskopam gde ima Forbrydelsen sa titlovima i zbogom svete, na kurac te nabijem.

Edited by Lrd
Link to comment
Šta kaže moj torent ponedeljkom ujutru od danas: Dexter, Hell On Wheels, The Mob Doctor, Boardwalk Empire, Homeland, Copper, Downton Abbey. Još samo da iskopam gde ima Forbrydelsen sa titlovima i zbogom svete, na kurac te nabijem.
Link to comment
Šta kaže moj torent od danas: ponedeljkom Boardwalk Empire, Homeland, Treme, Underbelly, sredom SOA, subotom Boss. Još samo da iskopam gde ima Forbrydelsen sa titlovima i zbogom svete, na kurac te nabijem.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...