Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Meni i nije bilo toliko lose... zapravo, nije bilo ni posebno dobro nego sam se lozio na onu grudatu gospodju sa piskavim glasom pa sam zbog nje pratio.

Link to comment

Idi u qurac :lol: Megan Mullally. Mislio sam da sam jedini kome je ona bila HOT!megan-mullally-58th-annual-primetime-emmy-awards-arrivals-0RqZj4.jpgA Grejs je nesto najodvratnije zemsko sto je krocilo na male ekrane.

Edited by nbg4ever
Link to comment

ukachila neki beverli hils na hrt. izgleda da su svi zaposleni i niko se ne alkoholishe.jel zna neko genezu, kako smo od onog doshli do ovog?osim sto je proshlo pola veka :P

Link to comment
Idi u qurac :lol: Megan Mullally. Mislio sam da sam jedini kome je ona bila HOT!
Cuj hot... razmisljao sam da odem u Ameriku i da je kidnapujem, bre! A ova slika ne vredi mnogo bez zvuka tj. glasa :Hail: Samo mi nije jasno da li tako prica samo u seriji ili stalno :unsure:
Link to comment

Hvala na utiscima. Tja, pogledao sam malo iz 1. sezone i nikakvo posebno novo mišljenje nisam stekao u odnosu na ono što sam ranije gledao na Studiju B ili gde već. U prevodu "odgledao, a i nisam morao" mi je utisak posle svake epizode. Jedino je ovako ozbiljnije kada vidiš 7-8 sezona ispred sebe, pa pomisliš koliko tu vremena treba uložiti...

Link to comment
ukachila neki beverli hils na hrt. izgleda da su svi zaposleni i niko se ne alkoholishe.jel zna neko genezu, kako smo od onog doshli do ovog?osim sto je proshlo pola veka :P
Imam taj problem sa Grejovom anatomijom. Na Fox Life idu neke stare epizode, na B92 neke aptudejt, valjda - a razlikuju se po načinu sparivanja glavnih likova. Sad kapiram, doktori mnogo rade, pa im ne ostaje ništa drugo nego da frikombinuju okolo, pošto iz bolnice ne izlaze.Inače, uglavnom preskačem čim začujem glavnu junakinju kako filozofira, tj. proserava se. Edited by Zabalujev
Link to comment
Hvala na utiscima. Tja, pogledao sam malo iz 1. sezone i nikakvo posebno novo mišljenje nisam stekao u odnosu na ono što sam ranije gledao na Studiju B ili gde već. U prevodu "odgledao, a i nisam morao" mi je utisak posle svake epizode. Jedino je ovako ozbiljnije kada vidiš 7-8 sezona ispred sebe, pa pomisliš koliko tu vremena treba uložiti...
Ma kakvih 7-8 sezona. Ja, koji sam tu seriju koliko toliko i pratio, nisam mogao da predjem celu poslednju sezonu koju sam skinuo sa neta kada sam dobio adsl, nego sam pogledao samo poslednje dve tri epizode. A Generation Kill mi stoji na hardu vec mesecima. Odgledah sve sezone West Winga, ali ovo nikako <_<
Link to comment

Dobro, hoce li neko napisati neko pozitivno iskustvo sa nekom serijom, neku preporuku, samo kookate ovde... angry.gif Sto je najtuznije ni pilot sezona ne obecava nista novo. Osim 'Day One' NBC post - apokalipticni pilot i nema mnogo zanimljivih stvari, iz moje perspektive, naravno. Tu je i zanimljivi pilot Body Politics sa solidnom ekipom: Gabrielle Union ( :wub: ), Minka Kelly ( :wub: ), Jason Dohring ( :Hail: )... ali posto to ide na CW, postoje 3 opcije: 1. CW ce naruciti 0 epizoda i ugasiti celi projekat. 2. CW ce naruciti 12 - 13 epizoda, serija nece imati dobre brojke u targeted audience (females 17-35, cini mi se) i bice ugasena posle 7-8 epizoda. 3. CW ce naruciti celu sezonu (20-22 epizoda) i pretvoriti seriju u 'One Tree Hill on Capitol Hill' Prva opcija mi je nekako realnija, ipak konkurencija ovoj seriji za tv slot su, izmedju ostalih: Melrose Place v 2.0 (posle fenomenalnog uspeha 90210 v 2.0 sa manje od 2 miliona gledalaca po epizodi, sasvim ocekivan potez), Gossip girl spinoff (Isuse), Ashton Kutcher i Elle Macpherson show o modi (:puke:) i slicna sranja. Jbg, poceo sam da skidam 'Oz', a zamolio bih nekog da mi kaze rec ili 2 za seriju 'bones', koja mi na prvi pogled izgleda zanimljivo. Da skidam ili ne?

Link to comment
Hvala na utiscima. Tja, pogledao sam malo iz 1. sezone i nikakvo posebno novo mišljenje nisam stekao u odnosu na ono što sam ranije gledao na Studiju B ili gde već. U prevodu "odgledao, a i nisam morao" mi je utisak posle svake epizode. Jedino je ovako ozbiljnije kada vidiš 7-8 sezona ispred sebe, pa pomisliš koliko tu vremena treba uložiti...
Pa dobro, bar si jutros gledao kvalitetnu crno belu produkciju ;) .
Link to comment

Skidao ja Bones pre koju godinu, glavni lik me je uzasno nervirao. Sve je nesto smart & cool. Sta god da joj kazu, a da nije neka definicija iz udzbenika, ona odgovori "i don't know what that means" (wow, you're soooo cool), bivsi je progoni i nakon raskida, jerbo je ona najbolja macka s onu stranu atlantika, itd. Mrsh bre u pichku materinu, streberko...A Oz hvale, mada ja i nesto ne volem zatvorske serije. Osim ako nije u pitanju zenski zatvor. To je vec druga stvar. Skidao sam i neke stare italijanske filmove na tu temu. Ne bih sad o tome. Jebote, zvucim ko Shimpr. Odoh da se malo oladim

Link to comment
A Generation Kill mi stoji na hardu vec mesecima. Odgledah sve sezone West Winga, ali ovo nikako <_<
2 EU leta, nekoliko vozova, manje od nedelju dana. Kad jednom pocnes da gledas, brzo ide. A i nema cliffhanger-a na krajevima epizoda, pa moze da se pauzira izmedju.
Link to comment

ja upravo zavrsavam prvu sezonu Oz-a. dosta je slicno radjen kao homicide, vidi se da je ista ekipa radila. sto znachi da je super. ipak, dosta iza vecine HBO serija [wire, deadwood, rome...]. plus sto stalno imam osjecaj da ce harrold perrineau da vrisne 'waaaaaaaaalt'bones je ok za pogledati kad nemas sta drugo da radish. ne bih je skidao, ali kad je zakachim na tv [ishla je na hrvackom rtlu] - pogledam. glavna glumica je sestra zooey deschanel tako da molim da joj se ukaze 1 postovanje angry.gif

Link to comment

Jooooooooo, sad brstim po čvrsniku pa se prisetih.Fukkin' Burn Notice, yo niggah!!! Bojim se da mi sleduje još jedan maraton, ladno sam postepeno svlačio celu 2. sezonu a zaboravio potpuno na nju. Kakav crni Viligrejs, to leti sa čvrsnika u roku od smesta :)Jeste da je ponekad malo naivno i preterano, ali meni je Burn Notice ekstra!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...