Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Revolution
E, da. Sad vidim da je to ona serija koju sam označila da bi trebalo da se pogleda. Ako ni zbog čega drugog, a ono da vidimo šta je JJ opet smuljao i reciklirao :lol:
Link to comment
Kad? Nema nista ni na TVtorrents, ni na eztv
Revolution je Vip3r release, izaš'o jutros, ima ga na closed sajtovima. <cenim da će uskoro na eztv ili pbay.Ima na kick ass. Edited by Lrd
Link to comment

Mogao bi neko ko nije lijen kao ja da nadje neki link sa datumima povratka staaarih serija i pocetka novih. Ajd, sta vam je tesko? :mad:

Link to comment
Mogao bi neko ko nije lijen kao ja da nadje neki link sa datumima povratka staaarih serija i pocetka novih. Ajd, sta vam je tesko? :mad:
Pošto gledam bar 20 serija, znaš li koliko je to kucanja u Wiki?
Link to comment
'Ajde? :DJa sam mislio da gledam, ali sve mi nešto smrdi da nije za seriju. Valja li do kraja?
odgledah i drugi deo, ispostavilo se i poslednji :) posto su sa najavljenih 240 minuta i 4 epizode skratili na 160 minuta i 2 epizode tako da i nije serija nego film iz dva dela. original sam davno gledao pa se nessto i ne secam da bi poredio , al meni je ovo skroz ok bilo.
Link to comment
Edit: Mislim da se torenti neće pojaviti na sajtovima kao je što je tvtorrents, jer oni dozvoljavaju da se kači samo ono što je emitovano na TV-u, a to će biti tek 17. septembra. :)
Da, pojavio se Revolution, ali u forbidden sekciji. Skinuo sam obe, ali sad se kao neckam da ih pogledam, jer sam vec isplanirao jedan dan pocetkom oktobra u slavu svetog TVa, gde poskidam sve serije koje pratim i pogledam ih uz obilje ica i pica. Dexter, Homeland, TBBT, Simpsons, South Park, The Good Wife, Boardwalk Empire, Revolution, Last Resort, Elementary. Evo, vec mi ide voda na usta... ^_^
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...