Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

ja ću još jednom da :Hail: nepretecioznu genijalnost limunadice po imenu Psych koju sam upravo odgledao. koliko samo ima sitnih fora u svakoj epizodi plus što su uvodne scene gotovo svake epizode tematski drugačija - kad imaju posla sa nindjama, onda su titlovi na kineskom, kada je božić onda ide božićna muzika, kad se bore protiv super heroja ceo uvod je u strip fazonu sa betmenolikom muzikom itd itddijalozi dvojca (naročito oni sa aluzijama na filmske hitove i muziku 80tih su vrhunsko zabavni. nalazim da je ova serija najzabavnija stvar koju sam gledao posle Supernaturala naravno.

Link to comment

Ja bi reko i prije Supernaturala, al nebitno - sjajna nepretenciozna zabava. Nemam nikakvih problema ni da pogledam epizode koje sam vec gledao na FoxCrime ili gdje vec idu.

Link to comment

psych je fenomenalan, lagan, dobro napisan, i glavni lik i Dule Hill i čitav njihov odnos je presmešan. mimika je smešna, a najbolje od svega je kako serija ne opterećuje a zabavlja. mada sam se toliko navukao da sam patio kad je ponestalo epizoda.

Link to comment

meni je psych jedan od favorita. skroz lagana i duhovita a neglupa serija. jedna od rijetkih ciji su autori pravilno zakljucili da gledaoci ne ocekuju i ne zele nikakve promjene tokom uznapredovalih sezona, i sto je jos bitnije, gotovo jedina u kojoj su se neke od glavnih uloga ljubavno uparile a da gledaoci nisu ugnjavljeni time.obozavam onu spicu kad gas lateraralno hodajuc prelazi ulicu :D

Link to comment

O, jebo vas Psych. Sad ću MORATI da ga skidam. Ne znam da li mi je veća gomila serija ili filmova za gledanje, knjiga za čitanje, ili muzile za slušanje. Treba mi više vremena!

Link to comment
O, jebo vas Psych. Sad ću MORATI da ga skidam. Ne znam da li mi je veća gomila serija ili filmova za gledanje, knjiga za čitanje, ili muzile za slušanje. Treba mi više vremena!
Citam ovaj tvoj post, a identicne misli mi prolaze kroz glavu. Danas skinuh Louie-a, evo sad sam stavila i Psych :isuse: Uz sve to, gledam i US Open :/
Link to comment
O, jebo vas Psych. Sad ću MORATI da ga skidam. Ne znam da li mi je veća gomila serija ili filmova za gledanje, knjiga za čitanje, ili muzile za slušanje. Treba mi više vremena!
Zbog istog razloga, ja i ne gledam sve što bih želela. Naprosto, nemoguće je sve to postići. Mislim da na HDD-u imak oko 40 filmova i 4-5 serija koje ne znam kada ću da pogledamŠto se tiče Psych, uvek pogledam kad nabasam na tv-u
Link to comment
http://www.aetv.com/coma/
A young medical student discovers that something sinister is going on in her hospital after routine procedures send more than a few seemingly healthy patients into comas on the operating table.
mini serija od 4 jednosatne epizode u produkciji brace skot, odledao prvu epizodu i svidza™ mi se, odlican kasting, vrh produkcija.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...