Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

nikad manje vremena, a nikad vise zelje za buljenjem u serije.dakle, 'parade's end' mini serija sa ljubicom benediktom, druga sezona 'accused' terija gilijema i na kraju neverovatno sam radoznala u pogledu 'love/hate' sto bi bila irska verzija zice. igra karketi..

Link to comment

Aj nemoj da je ložiš, Dead Set je miniserija, taman da se navuče pa da nam posle kuka sledeća 3 meseca kako ne zna šta će bez zombija...

Link to comment
Aj nemoj da je ložiš, Dead Set je miniserija, taman da se navuče pa da nam posle kuka sledeća 3 meseca kako ne zna šta će bez zombija...
Sledeci put ti se obracam with fire and blood. <_<
Link to comment

Ih, načekaću se onda dok porastu zmajčeki.Ali ozbiljno, Dead Set je vrlo kratka (i vrlo dobra) serija. Ako voliš zombije ili ako ne voliš reality shows.

Link to comment

Pogadjam da jeste. Svideo mi se Black Mirror, a i ovaj Toni Adams preporucuje, a njemu se nesto svidja s mene pa na ustap. Tezak covek na komplimentima, pa to ti je.

Link to comment
Dobra je bila Once Upon a Time na Fox Life-u.
Baš tako. Meni je bila savršena za leto, a i termin se pogodio da mi bude skoro idealan.Druga sezona počinje krajem septembra, pa ću je dodati na spisak serija koje pazarim, samo kad se zgusne raspored, ne znam kad ću da stignem da postignem sve da odgledam :D
Link to comment
Dobra je bila Once Upon a Time na Fox Life-u.
Meni je postala pristojna tek u poslednje dve epizode, do tada je bilo presipanje iz šupljeg u prazno, možda zbog toga što mi je kasting prilično glupav (mada volim da gledam onu plavu cicu) i ni za jedan jedini lik nisam uspeo da se vežem - ne računajući naravno Rampelstilskina.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...