Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Gledao sam seriju (Deadwood) dok je isla na b92. Odgledao sam prvu sezonu i pocetak druge, ali onda sam izgubio nit i batalio (serija je isla subotom uvece, pa sam, iz opravdanih razloga, propustio nekoliko epizoda i onda odlucio da je bolje da batalim pracenje na tv-u). Treba da skinem sve da odgledam. LM, ono sto sam odgledao je bilo odlicno (poslednja epzoda prve sezone i prva epizoda druge sezone :Hail: ). Samo, Set Bulok mi je bio ubedljivo najgori (tacnije onaj "glumac" koji ga "glumi". Video sam posle da se pojavljuje i u brdu nekih filmova. Ko li njega gura? angry.gif Ocajan je.)

Potražiti Mušarafove hvalospeve seriji. Sve je rekao.
Takodje, potraziti i Filipenkova poseravanja po seriji. Sve je rekao. :D Edited by Sludge Factory
Link to comment

?Gde sam ja pričao loše protiv Deadwood-a? Može biti da sam govorio da ne mogu da ga gledam jer je malo preteran, što se i desilo u nekom trenutku, ali serija je u globalu odlična. Ne petljati KRŠSG u ovo, molim.

Link to comment

Jedina serija koja se reprizirala vise puta od serije Sex i Grad, ponovo na RTS "Bolji zivot" ko je propustio moze da nadoknadi :lol: :lol: :lol: :lol: Kakvi krelci :wub: :wub:

Edited by Milosh76
Link to comment

zavrsio carnivale :Hail:fenomenalno, meni je ovo neuporedivo bolje od twin peaksa [s obzirom da ih stalno uporedjuju].steta sto je serija prekinuta :(

Link to comment
Pa dobro bre ljudi, zar niko ne skida nesto novo? Danas sam probao novu NBC seriju kings, na prvi pogled, ne izgleda lose. Ako nista drugo, bar izlazi iz kolotecine (sto bi rekao Filip). Rat, malo Sci - fi, konspiracije, heroji, patetika, drama...
nisi rekao najvaznije za kings, ko je kralj.kad aleksija to vidi, sigurno ce gledati seriju.za fanove krimica, englezi opet jasu, fenomenalna trilogija red riding po romanima davida peaca. obavezno. prljavo, korupcija, ubistva, odlicno.dollhouse me i dalje drzi, mada mi je elisa dushku sve gadnija, ali nesto mora da se istrpi.skidam i neke "demons" u nedostatku hororcica, ali nista preterano zanimljivo za sad.nego, mandingo, ti si pravi za ovo pitanje. sto svi pljuju trecu sezonu veronike? tek mi sad stigla na red, i sem sto joj necu oprostiti sumnjicavost prema loganu, deluje mi sasvim u redu.
Link to comment
nisi rekao najvaznije za kings, ko je kralj.kad aleksija to vidi, sigurno ce gledati seriju.za fanove krimica, englezi opet jasu, fenomenalna trilogija red riding po romanima davida peaca. obavezno. prljavo, korupcija, ubistva, odlicno.dollhouse me i dalje drzi, mada mi je elisa dushku sve gadnija, ali nesto mora da se istrpi.skidam i neke "demons" u nedostatku hororcica, ali nista preterano zanimljivo za sad.nego, mandingo, ti si pravi za ovo pitanje. sto svi pljuju trecu sezonu veronike? tek mi sad stigla na red, i sem sto joj necu oprostiti sumnjicavost prema loganu, deluje mi sasvim u redu.
Posto je glumio u 'Deadwood-u'? Kings izgleda solidno, u svakom slucaju cu joj dati sansu. Filipe, probaj, trebalo bi da ti se dopadne... Dollhouse (uz sav respect za coveka koji ga je napravio), nisam mogao da gledam. 2 epizode jedva. Treca sezona VM je slabija po svim parametrima. Prvi mystery arc (1-9 epizode) je dobar, posle toga serija se bukvalno raspala, mada finale nije lose. Nisam siguran dali je CW sjebao koncept ili je Rob Thomas nesto eksperimentirao, nije vazno, u svakom slucaju, serija (i likovi u njoj, posebno Logan, pa i Veronica) je neprepoznatljiva u drugom delu sezone. Ovo mogu da ti kazem bez nekih znacajnih spojlera, mada bih voleo da vidim i procitam tvoje misljenje kad zavrsis 3. sezonu.
Link to comment
Posto je glumio u 'Deadwood-u'? Kings izgleda solidno, u svakom slucaju cu joj dati sansu. Filipe, probaj, trebalo bi da ti se dopadne...
i to, a i nesto smo se otimale oko njega :-D. gostovao je prosle nedelje kod dzona stjuarta i bio, kao i uvek, spektakularan. rekao da su snimili 13 epizoda, pa ce onda valjda da vide sta ce dalje.
Dollhouse (uz sav respect za coveka koji ga je napravio), nisam mogao da gledam. 2 epizode jedva.
od starta sam odlucila da je dollhouse stripovska verzija aliasa, te mu tako i pristupam. ako te nista drugo ne zainteresuje, vrati se gledanju, nije bas toliko lose, 2 na 3, recimo.
Ovo mogu da ti kazem bez nekih znacajnih spojlera, mada bih voleo da vidim i procitam tvoje misljenje kad zavrsis 3. sezonu.
stigoh do seste, za sad je ok, ali spremila sam se na sve. velika steta za veroniku. mislim da su se ipak zeznuli sto su pucali na visoko. da je ostala mala, kablovska serija, bilo bi sve ok.sramim se priznati, al ipak. posto sam mesecima zapostavljala peglanje, odlucim da se bacim na te aktivnosti i kao idealnu pratnju odaberem grey's anatomy.i jeste idealna za peglanje, sasvim dovoljno operacija, intubacija, amputacija i ostalog da mi sapunasti elementi ne budu preterano dosadni, ali sta su, bre, razvukli na pet sezona, ne mogu da ukapiram.valjda ce ovi da zavrse to staziranje za pet godina, majku mu.
Link to comment
nisi rekao najvaznije za kings, ko je kralj.kad aleksija to vidi, sigurno ce gledati seriju.
e pa fala sto se secate, bas sam skoro nesto citala prljave detalje o ianovoj nekadasnjoj vezi sa sivijom kristel, pa se pitam sta radi ovih dana. nije on slucajno onako odigrao ala, ako je verovati tracevima.potrazicemo.
za fanove krimica, englezi opet jasu, fenomenalna trilogija red riding po romanima davida peaca. obavezno. prljavo, korupcija, ubistva, odlicno.dollhouse me i dalje drzi, mada mi je elisa dushku sve gadnija, ali nesto mora da se istrpi.skidam i neke "demons" u nedostatku hororcica, ali nista preterano zanimljivo za sad.
luba sentimentalna i romanticna, kao i obicno.al kredibilna, mora se priznati.mene nesto malo opresira ovaj takozvani rl, pa iskljucivo gledam lako i sitkomicno, 5. sezona my family zavrsena, srecom ih ima jos.
Link to comment
e pa fala sto se secate, bas sam skoro nesto citala prljave detalje o ianovoj nekadasnjoj vezi sa sivijom kristel, pa se pitam sta radi ovih dana. nije on slucajno onako odigrao ala, ako je verovati tracevima.potrazicemo.
skini obavezno i daily show, znas kakva je maca, da se raspilavis, mislim da je 18 ili 19 mart, ali neces pogresiti ni da skines oba, u jednom je brus springstin, u drugom maca.
luba sentimentalna i romanticna, kao i obicno.al kredibilna, mora se priznati.
sto si takva, vidis da gledam i grejinu anatomiju, sad koliko cu izdrzati, videcemo.(ima i neka nova engleska, missing, al za sad samo skidam, jos ne gledam)
mene nesto malo opresira ovaj takozvani rl, pa iskljucivo gledam lako i sitkomicno, 5. sezona my family zavrsena, srecom ih ima jos.
jao ja nikako da naletim na sitkom koji bi da gledam duze od dve epizode. super je my family, ali vec dvaput ih izvrtela. sve sto sam probala, tres totalni.
Link to comment
stigoh do seste, za sad je ok, ali spremila sam se na sve. velika steta za veroniku. mislim da su se ipak zeznuli sto su pucali na visoko. da je ostala mala, kablovska serija, bilo bi sve ok.
Hehe, javljaj povremeno kako ide. Cisto da te podrzimo, da ne klones duhom. VM nije bila kablovska serija, isla je na UPN-u, ali sigurno je da stvaranje CW-a (UPN + The WB) i prelazak seriju na isti, nije donelo nista pozitivno. UPN availability

Although it was considered a major network by the Nielsen Ratings, UPN was not available in all areas of the United States. In some areas, UPN programming was shown off-pattern by affiliates of other networks or by otherwise independent stations, such as in the case of KIKU-TV in Honolulu, Hawaii. Some affiliates were also known to extensively preempt network programming in order to broadcast local sporting events. These factors led to the network struggling in the ratings over the past few years, with its most recent Star Trek franchise, Star Trek: Enterprise, perhaps suffering the most and ultimately being cancelled by the network in a controversial decision in February 2005. The most consistent ratings performer for the network was WWE SmackDown!. In the 2004-2005 season, the network was getting consistently better ratings than The WB, much of this thanks to WWE.[2]It was estimated in 2003 that UPN was viewable by 85.98% of all households, reaching 91,689,290 houses in the United States. UPN had approximately 143 full-power owned-and-operated or primary affiliate stations in the U.S. and another 65 stations aired some UPN programming as secondary affiliates.

Kada već pričate o šitkomima, kakvo je mišljenje cenjenih vas po pitanju Will & Grace?
Uglavnom meh... onako, mada, posle 'seinfelda' i 'friendsa' sitkome skoro i ne gledam.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...