Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Odgledala dve epizode Broen, nemam išta pametno da kažem sem :pera:Imam jedno pitanje. Ja se baš ne razumem u te skandinavske jezike, oni meni zvuče kao kombinacija engleskog i nemačkog sa drugačijim akcentom, jel uobičajeno da Danci znaju švedski i obrnuto?

Edited by Arkadija
Link to comment

Koliko ja znam, jako su slicni jezici. Mislim da je norveski cak blizi danskom. Zavisi iz kojih regija tih drzava su ljudi, mislim da se jug Danske i sever Norveske dosta razlikuju u dialektu ali u sustini se dosta laku kontaju.

Link to comment
Preporuka za leto:The Odelcahttp://www.imdb.com/title/tt1632701/No brain, witty hype, advokati, 365 lepih ljudi i tako to...
Kakav uzas. Bolno predvidiva, vredja inteligenciju toliko da je to kriminalno, nimalo hemije medju glumcima, harizma glavnih protagonista nula.. odavno mi se nije desilo da toliko ne mogu da se povezem bas ni sa jednim likom, svi me previse nerviraju. Ne da ne preporucujem nego bezi kol'ko te noge nose.
Link to comment
Odgledala dve epizode Broen, nemam išta pametno da kažem sem Imam jedno pitanje. Ja se baš ne razumem u te skandinavske jezike, oni meni zvuče kao kombinacija engleskog i nemačkog sa drugačijim akcentom, jel uobičajeno da Danci znaju švedski i obrnuto?
Za ono vreme dok sam bio tamo, danci nisu razumeli svede samo ako nisu hteli ;) .Cak su Danci "osetljiviji" na to, malo je tu i neka vrsta podjebavanja...
Link to comment

Odgledala sedam epizoda Broen, savršenstvo i savršenstvo.Glumački tandem apsolutno fenomenalan, a i svi ostali pariraju.Fotografija zadivljujuća.Priča zastašujuća.Šta me muči?Što ja, koja posle dve odgledane epizode bilo koje serije ovog tipa, uglavnom mogu da predvidim pravac u kome serija ide, šta će se otprilike desiti, a sada ništa.

Link to comment
Odgledala sedam epizoda Broen, savršenstvo i savršenstvo.Glumački tandem apsolutno fenomenalan, a i svi ostali pariraju.Fotografija zadivljujuća.Priča zastašujuća.Šta me muči?Što ja, koja posle dve odgledane epizode bilo koje serije ovog tipa, uglavnom mogu da predvidim pravac u kome serija ide, šta će se otprilike desiti, a sada ništa.
Pa zapravo i nije nista komplikovano , ali kad gledas unazad posle odgledane serije :thumbsup:Sto jel ti to smeta ili?
Link to comment

Opet se zainteresovao za Criminal Minds posto sam sad uhvatio nekih par epizoda (reprize ovonedeljnih pretpostavljam) koje nisam gledao.Termin je neki idiotski oko 9-10 radnim danom valjda a to mi uopste ne odgovara...

Link to comment
To je repriza VI sezone. Valjda će posle da prikažu, dinamikom od jedne nedeljno, i VII sezonu
ja mislio da sam vec odgledao 6. :isuse:Nema veze, probacu da se ukljucim sad, propustio sam mozda 10-ak epizoda :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...