Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Počeo sam da gledam Archer, serija se davala na FOXCrime-u, uvek sam gledao neke delove, skinuo i krenuo da odgledam "kako treba".Odlicna serija, o razmaženom špijunu kome je mama glavni šef. Serija "pršti" od seksualnih aluzija i prilično morbidnih detalja.

Link to comment
ma psych je skroz carska serija, bas je volimapsolutno svi likovi su super. recimo lasiter :rolf:
es vala. pre par dana sam na MGMu gledao onog crnca iz Psycha - igrao je nekog gej evil-sidekicka. Valjao sam se od smeha. :Dma ceo kasting je extra. kad bolje razmislim ja nisam gledao niti jedan uradak u kom je glumio Korbin Bernsen da nije valjao još od LA Law. :Hail:
Link to comment

uzeo da drugi put gledam "The Wire"...kao da je prvi put vidim, primecujem sitnice koje pre nisu bile tu..znaci ono, Tadz Mahal, Sikstinska kapela, Velika piramida, Malerova Simfonija hiljade, The Wire...

Link to comment
završio broen! vrhunstvo i odličnost, što bi rekao archi.glumački tandem je pokidao.
Došao do pete epizode...Odlično!Saga je luda skroz.Ma da i Rhode parira...Nego da ne kvarim ljudima koji nisu gledali ....

...jel vama poznata scena sa obaranjem inspektora u napustenoj zgradi i pucanjem/nepucanjem sa ledja dok je ovaj dole iz Forbrydelsen/Killing

Link to comment
Napokon je dosla na red.Lars_von_Trier_The_Kingdom_DVD_cover.jpgRiget (The Kingdom) - von Trierova bolnicka sapunica sa okultnim, paranormalnim i ostalilm uobicajenim stvarima :D Sta reci osim da su Danci neprejebeni kraljevi!
Jesu samo mi je zao sto nije zavrsena :(
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...