Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

LilyhammerMV5BMTEzMjY1NDgyODZeQTJeQWpwZ15BbWU3MDgwMzAzMzc@._V1._SY317_CR6,0,214,317_.jpgKratka serija od 8 epizoda u Netflix produkciji. :thumbsup:
odgledala sam dve epizode za koje sam uspela da nađem engleski prevod. rado bih pogledala i ostale koje spremne čekaju, ali nigde nisam uspela da nađem prevod. ako znaš gde može da se nađe, molila bih te da mi kažeš.
Link to comment
second sight na fokskrajmu, repriza al supis
klajv :wub:editjel gleda neko silent witness? nisam je primetila na našim kanalima, al na torentima može da se nađe nova sezona. inače nove sezone ove serije (i još nekih britanskih serija) izlaze na sasvim sumanut način - nema ih čitavu godinu i onda ispucaju sve epizode u 10 danaweirdserija je super btw Edited by funk soul sister
Link to comment

Za sve one koji su propustili - nenadjebivi Frank i Kasper u danskoj komediji Klovn. Mislili ste da ste videli sve idiotizme i bolestije dvojice odraslih ljudi? Garantujem vam da niste :D Fantastican mi je apsolutni realizam situacija u koje oni upadaju, kao da je to sto oni rade i sto im se desava potpuno normalno. Replike su urnebesne, a nekad ce vas i toliko iznervirati svojim debilizmima da cete morati da prekinete epizodu, pa da joj se vratite kad se smirite :DPostoji i film, nesto kao Best of serije, ali za prave sladokusce skandinavskih bizarija - seriju nikako ne promasiti!

Link to comment
završio broen! vrhunstvo i odličnost, što bi rekao archi.glumački tandem je pokidao.
Koju varijantu i odakle skinutu, a da nisu eventualno zalepljeni eng. titlovi pa da se nasi ne vide?
Link to comment

Imaš na isohuntu par torenata bez zalepljeih titlova, jedino što nema previše seedera, mada ide nekako.Ima i na warezbbOdgledao 6 epizoda, zasad jako dobro, s tendencijom da pridje Forbrydelsenu

Edited by Garnirung
Link to comment

povecate font titla i nema problema, mrzelo me da trazim bez hardcoded engleskog :)i da serija je vrh :)

Edited by Takanohana
Link to comment
Uhvatio na nekoj turskoj televiziji deo epizodePerson of Interest gledao neko?vredi li nesto?
pogledao pola prve epizode i batalio.nista spec imho.
Pogledao sinoc prve dve epizode Bron/Broen, svidelo mi se.Saga je prica za sebe.
pogledao 5 epizoda.vaistinu valja.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...