Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ovo što Vini priča nema veze, jer je serija kombinacija ispitivanja šta bi se desilo najpametnijem čoveku sa najboljim namerama u situacijama kada bi skoro apsolutna moć prešla u njegove ruke, sa sve moralnim i filozofskim posledicama, u kombinaciji sa pregršt detektivskih elemenata, budući da zapravo ceo svet pokušava da pronađe tog tipa koji ima apsolutnu moć da ubija na daljinu.top-655273f_deathnote43m_6e7c0111.jpgNije problem ako neko želi da ispoštuje Vinija i veruje mu, ali mora staviti muda u procep (put yo' money where yo' mouth is) i gledati ceo Weeds sa svojih X sezona i inovativnim zapletom šta bi se desilo ako bi samohrana keva u pokušaju da uveća prihode počela da valja travu...P.S. pride, upoznajete japansku kulturu i tradiciju kroz storiju o šinigamiju, jednom od bogova smrti, što je dodatni bonus za neprosvećene ne-Yoyogi osobe.

Edited by Filipenko
Link to comment

Nema šta ko da mene ispoštuje i veruje mi, pošto je jedina tvrdnja koju sam izneo bila "Meni je zaplet bio previše glupav da bih odgledao više od par epizoda."A za Weeds si baš promašio, nemam pojma šta se tu dešava :D

Link to comment

(jos jedna preporuka za Desu Nōto i socna nadmudrivanja glavnih likova; kao sto je neko rekao, originalna japanska verzija + engleski titl; serija je nesto slabija u poslednjoj trecini no drzi paznju do kraja)DeathNoteL-stolica.gif

Link to comment
hvala na preporuci. i ja odgledala prvu epizodu, a ostale ću čim ugrabim vremena.
uvek:)u medjuvremenu sam odgledao celu mini-seriju, mnogo bolja od ocene na imdb-u.9/10! preporuka.
Link to comment
bole, dobro je ovo! pogledao tri epizode. obećava. ima nekih nerealnih momenata ali imam utisak da će da se razvije mnogo dublje kroz psihologiju ovo dvoje. i saga je odlična. onaj momenat kad deklamuje psihološki profil ubice, a načelnik misli da priča o sebi... :lol:
e drago mi je. uvodna špica me kupila - volim melanholiju (and infinite sadness) skandi-uradaka (i.e. forbrydelsen..).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...