Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

fino. na sličnom fonu: overi i potpuno ne tipični anime monster, mis'im će ti se đa. meni đapanski kartuni đeneralno ne leže, al' ovo je misteri-strejndž remek delo.

Link to comment
jel gledao neko political animal?
Je li gledao neko Political Animals? Prvi deo emitovan u nedelju, imaće 6 epizoda, o političkim zbivanjima u i oko kuće belog™. Valja li?
Odgledao ja sinoc. Nije lose, moze da prodje.Hilary Clinton je dobila seriju koja je makar jednim delom radjena po njoj.
Link to comment

Ja gledao par epizoda i previše je me bolelo koliko je glupo, nisam mogao da nastavim. Ali koliko znam važi za obavezno štivo kod mnogih animeljubitelja, pojma nemam zašto. Pitaj Filipenka...

Link to comment
jel gledao neko vec ovo?dobijam preporuke da je stvarno dobro.
Ja sam odgledala, pre jedno dve godine, na preporuku , mislim Filipenka, i jako mi se dopalo , ali baš nisam neki fan animea, pa moje mišljenje nije relevantno.
Link to comment
jel gledao neko vec ovo?dobijam preporuke da je stvarno dobro.
Ja sam odgledala, pre jedno dve godine, na preporuku , mislim Filipenka, i jako mi se dopalo , ali baš nisam neki fan animea, pa moje mišljenje nije relevantno.
Naprotiv, baš je tvoje neljubiteljsko™ mišljenje relevantno, jer pokazuje da određeno delo iz anime sveta ima kvalitet koji može privući širu publiku. Iskreno, takvih je malo.@189-Odgledaj obavezno, "Desu nôto" je pravi biser. I nemoj engleski dub već originalni japanski audio sa engleskom titlom.EDIT: Serija je iz 2006. a još uvek je nisu izbacili u HD-u... angry.gif Edited by Jolly Roger
Link to comment

skidam upravo prvu sezonu. ali mislim da ce biti ful engleski.nisam ni ja neki anime ljubitelj. ovo ce biti prvi koji cu pogledati. ne bih inace bio zainteresovan ali tri druga su gledala i svi mi kazu da je odlicno.

Link to comment

Ne znači mnogo da li si anime ljubitelj ili nisi, ima ih baš raznih. Na primer, da li bi te interesovala igrana serija u kojoj je glavni lik srednjoškolac sa magičnom sveščicom, čije god ime u nju upiše, taj odmah umre? Tu svesku je inače izgubio bog smrti, ovaj gospodin:Ryukk.pngMeni je taj zaplet za :isuse: u svakom pogledu, animiran ili ne. Serija mora da bude mnoooogo dobra da bi nadoknadila. A Death Note to, IMHO, jednostavno nije.YMMV.

Link to comment

Kad se već razvezala priča o "Desu nôto", da napomenem da su snimljeni i igrani filmovi:http://www.imdb.com/title/tt0758742/http://www.imdb.com/title/tt0810827/Anime je daleko bolji ali i filmovi se mogu pogledati (pogotovu važi za ljude koji ne vole japansku animaciju), meni su OK, posebno prvi.EDIT: Zaboravih, snimljen je i http://www.imdb.com/title/tt0912597/, no to je spin-out sequel i fokusira se na L-a.

Edited by Jolly Roger
Link to comment
broenpreporuka.
bole, dobro je ovo! pogledao tri epizode. obećava. ima nekih nerealnih momenata ali imam utisak da će da se razvije mnogo dublje kroz psihologiju ovo dvoje. i saga je odlična. onaj momenat kad deklamuje psihološki profil ubice, a načelnik misli da priča o sebi... :lol:
Link to comment
Na primer, da li bi te interesovala igrana serija u kojoj je glavni lik srednjoškolac sa magičnom sveščicom, čije god ime u nju upiše, taj odmah umre? Tu svesku je inače izgubio bog smrti
:lol: :lol: :lol: Mene je to baš privuklo, jer svi ostali anime filmovi/serije, koje sam ikada pokušala da gledam, imali su daleko debilniji sadržaj. Ali kao što rekoh, ja nisam ljubitelj.
Link to comment

Weenie je iskarikirao, nije baš tako bezvezno... :)Cela stvar se suštinski vrti oko prevelike moći: kad božanska moć pređe na smrtnika (život i smrt na raspolaganju) kako je nositi i kako se nositi s njom. Moralne implikacije, pravne i filozofske posledice, sve što ishodi iz takavog blagoslova/prokletstva su glavni pokretači ove anime.

Link to comment

Pa da, koliko prevelika moć može da izopači čoveka. Death Note je odlična serija, jedna od retkih koje sam sačuvala za još jedno gledanje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...