Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Je li neko pominjao NYC 22?Je li cemu to?
Seriju su ukinuli posle samo 4 epizode. Na brzinu su završili Csi Miami da bi počeli sa emitovanjem NCY22 i onda su je ukinuli. ja sam odgledala 1 epizodu. Bzv.
Link to comment

Pročitala sam da je jedan od pisaca scenarija i Robert De Niro. Snimili su ceo serijal ali su kritike bile surove pa je CBS odlučio da ukine seriju posle samo 4 epizoda. Inače na jesen CBs imaće novu seriju Vegas a glavna uloga je Michael Chiklis , ćelavi dirty cop iz Shield.

Link to comment

Opet Vegas :isuse: Sto nisu prebacili radnju u New Orleans, recimo, makar dobar jazz da slusamo :D Ili negde u Teksas, da gledamo brdjane kako se tamane :D

Link to comment

Je li gledao neko Political Animals? Prvi deo emitovan u nedelju, imaće 6 epizoda, o političkim zbivanjima u i oko kuće belog™. Valja li?

Link to comment

Još jedno pitanjce...Sećam se kada sam bio klinac, devedesetih...televizija je emitovala seriju koja se valjda zvala "Superžaca" tj. Supercop, bar je tako ostala meni u sećanju. Odvijala se u bliskoj budućnosti. Belac detektiv je imao neko tajno odelo-oklop koje je razvio za njega neki blago ćaknuti mehaničar crnac. Bio je skoro pa neranjiv i sl. i sa time je tamanio zloće. Epizode nisu bile dugačke, 20-25 minuta maksimalno. Počinjala je zabrinutim glasom "It is a year 2020, and the world has changed..."Zna li neko o kojoj se seriji radi, kako se zvala?

Link to comment

Sad se i meni gleda, hvala na linku za epizode.Mada, imam Continuum - pandur iz budućnosti u super odelu i sa tehnologijom iz budućnosti juri teroriste. Slično.

Link to comment
Sad se i meni gleda, hvala na linku za epizode.Mada, imam Continuum - pandur iz budućnosti u super odelu i sa tehnologijom iz budućnosti juri teroriste. Slično.
Pandurica. U prevodu, bulšit :(
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...