Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

E stvarno, ima li ista dobro od novih serija? Izgleda da je ova sezona bas zakazala...Obicno HBO izbaci nesto novo s proleca, ali sem nove sezone In Treatment, ne vidim da imaju ista vredno paznje u planu...Recesija stigla i na TV. :(

Link to comment

Yep, prilicno je indikativno kad HBO vraca na kompetni re - writhing pilot ciji je exec. producer 1 Sarah Jessica Parker ( :puke: )*. Meni ovo izgleda bas zanimljivo... mada, posto je NBC u pitanju, ne verujem da ce doziveti vise od narucenih 13 epizoda * :puke: se odnosi na SJP i nema veze sa serijom, niti sa HBO. :D

Edited by mandingo
Link to comment

Upravo (08:31) završih maraton započet sinoć, negde oko 19-20h. Cela poslednja sezona serije The Shield, odgledana u dahu :Hail:Pravih reči jednostavno nema, ne postoje...:pera:

Link to comment
Generation Kill :Hail:
bas skoro gledao, nije lose - jedino sto posle par dana kolegama na poslu se obracam u akronimima :lol:juliet mike sierra, over.
Link to comment

Nove epizode Family Guya su sasvim dobre. malo sam se plasio pada kvaliteta, sa par losih u 7. sezoni, ali ovo je odlicno.Inace skidam Deadwood, pa ako budu dobri stavljam glavne likove u avatar i te strvari

Link to comment
Inace skidam Deadwood, pa ako budu dobri stavljam glavne likove u avatar i te strvari
Uh, već vidim kako kako se Doktor beči sa avatara.Iz nekog razloga nisam dovršio tu seriju.

stao kad je Doca propljuvao krv

Možda jednog dana i nastavim.

Link to comment

deadwood je odlican, stvarno. bio je topic vec o njemu. malo mi je trebalo da se naviknem na likove i okruzenje, onako prljavo i prasnjavo... ali ipak, serija je fenomenalna, jedna od najboljih.ipak, najavatarabilniji je al swearengen [shto bi rekao onaj kinez - 'swedgen...cocksuckers!' :D]

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...