Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Flashforward je trešina najgora. Ima zanimljivu startnu premisu, ali sve ostalo je očaj živi. I zapleti, i likovi, i gluma, ma sve sve.
Flešforvard je krš.
Sta znam. Meni se dopadale glumice. A nekako mi prijao termin kada se prikazivalo - nedeljom uvece, pa sam je odgledao onako. Zanimalo me sta ce da se desi. I ne bi imao nista protiv jos jedne sezone, ali se ona nece desiti
Link to comment
to zvuči odlično :D žene koje brzo pričaju je njen . nedostaju mi gilmorice.
mislim da treba da gledaš. bile su samo 3 epizode
Link to comment
a kakav je ovaj engr menadjment sa Čarli Šinom?
pošto sam bio nezadovoljan odgovorima odgledao pilot. :fantom: meni malko usrano deluje - fore usiljene, glumci overaktuju a Čarli je, uprkos dobroj garderobi, vidljivo mator. Plus ona njegova žemska me teško nervira. ( hvala Guglu pa se setih i zašto - glumila u Helboju)štajaznam - možda ću pogledati i drugu epizodu. <_<
Link to comment

Odgledao pilot newsrooma, dobra je bila, episodes isto dobre ali continuum me mrzi da gledam, dead boss isto. Zna li neko šta je Men at Work? I The Soul Man?A ljubitelje Šekspira možda može zanimati The Hollow Crown, adaptacija, prva je Eičard II pa idu Henri IV 1 i 2 i zatim Henri V. Vele da je dobro.

Link to comment
A ljubitelje Šekspira možda može zanimati The Hollow Crown, adaptacija, prva je Eičard II pa idu Henri IV 1 i 2 i zatim Henri V. Vele da je dobro.
Hvala ti na informaciji. Odavno čekam da BBC snimi klasičnog Šekspira. Samo sam nabrzaka baila pogled, i rekla bih da je fenomenalno.
Link to comment
A ljubitelje Šekspira možda može zanimati The Hollow Crown, adaptacija, prva je Eičard II pa idu Henri IV 1 i 2 i zatim Henri V. Vele da je dobro.
Hvala ti na informaciji. Odavno čekam da BBC snimi klasičnog Šekspira. Samo sam nabrzaka baila pogled, i rekla bih da je fenomenalno.
Odgledao prvu epizodu, stvarno dobro odrađeno. Međutim, i pored titlova na engleskom, pratiti Šekspirov jezik je 1 napor. Naravno, od kvalitetnog prevoda ni traga, neće ga ni biti...

Edit: spoiler

Edited by Jolly Roger
Link to comment
Odgledao prvu epizodu, stvarno dobro odrađeno. Međutim, i pored titlova na engleskom, pratiti Šekspirov jezik je 1 napor. Naravno, od kvalitetnog prevoda ni traga, neće ga ni biti...
Na pravi prevod nisam ni računala. Ja taj problem sa Šekspirom rešim, uvek tako, što prethodno pročitam dramu na srpskom, pa onda gledam film, seriju, šta god :)
Link to comment
štajaznam - možda ću pogledati i drugu epizodu. <_<
odgledao i drugu epizodu - u par navrata bio zbunjen šta gledam - pomešao sa Two and a half, sve kopirano. odustajem. :isuse:
Link to comment
a kakav je ovaj engr menadjment sa Čarli Šinom?
ka-ta-stro-fa nesmešan, dosadan i predvidljiv.
Odgledao pilot newsrooma, dobra je bila, episodes isto dobre ali continuum me mrzi da gledam, dead boss isto. Zna li neko šta je Men at Work? I The Soul Man?A ljubitelje Šekspira možda može zanimati The Hollow Crown, adaptacija, prva je Eičard II pa idu Henri IV 1 i 2 i zatim Henri V. Vele da je dobro.
man at work je sitcom i to prilično glup. danny masterson fejluje. odgledao 3 epizode i batalio.
Link to comment

Odgledao obe sezone Human Target tokom prosle nedelje i vikenda - nije lose, malo podseca na Leverage, samo sa vise akcije.Sto niko ne rece da se Nancy Botwin vratila na nase ekrane?

Link to comment
Sto niko ne rece da se Nancy Botwin vratila na nase ekrane?
Ja to nekako prestao da pratim, odgledao sam par epizoda kad ona izlazi iz zatvora a familija joj se vraća iz Danske, ali nekako mi nije držalo pažnju.Koliko ima posle, ta cela sezona i sad još jedna, ili kako?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...