Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

ja sam htela ovog leta da gledam wire, al me navukoše barabe da čitam ASOIAF (rekoše da ni slučajno ne smem da kažem GoT), pa kanda nema ništa od mog gledanja bilo čega neko vreme.i miss my tv time :(

Link to comment
ja sam htela ovog leta da gledam wire, al me navukoše barabe da čitam ASOIAF (rekoše da ni slučajno ne smem da kažem GoT), pa kanda nema ništa od mog gledanja bilo čega neko vreme.i miss my tv time :(
Čestitam. :)I neće ti još dugo nestajati televizija. Štaviše, kako knjige odmiču tako postepeno televizija, druženje, posao, spavanje, lična higijena, porodica, disanje i ostalo samo da budu smetnje čitanju.Ja ću da sačekam još jedno dve godine, pa idem novu turu čitanja.
Link to comment
Kakve dve epizode, zar ne počinje serija u nedelju?
Izašao je pilot od 72 minuta na torrentima, meni odlično deluje :)Biće sve prilično nasapunjano, naravno, office romances na sve strane, ali izdržaće se nekako.
Link to comment
Još malo lepih vesti, istina ne tako svežih, ali tek sad sam provalio - naručena i 3. sezona The Borgias.
Ja pogledao prvih 3-4 epizode i odustao jos prosle godine. Nekako mi gluma bila usiljena, a i ako se dosta toga desava radnja paradoksalno nekako spora.Jel se to menja ili mi je prvi utisak bio pogresan?
Link to comment
Zato je bolje Bafi kako se napija.
Nije bolje. Ova mala s pljugom je bolja 100x. Najmanje. :)

Promenio si avatar, povukoh napisano. ;)

Edited by Jolly Roger
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...