Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ja sasvim slučajno, juče odgledala na SCI FI-ju, poslednjih 15 min zadnje epizode. A uopšte ne mogu da se setim koliko je serija bila loša, te sam prestala da je gledam. Verovatno mnogo :)

Link to comment
Ja sasvim slučajno, juče odgledala na SCI FI-ju, poslednjih 15 min zadnje epizode. A uopšte ne mogu da se setim koliko je serija bila loša, te sam prestala da je gledam. Verovatno mnogo :)
Dovoljno je pogledati reklamu na SCI FI - ju (sto me uzasno nervira kod njih, stalno iste reklame prekidaju jednu seriju tri puta po pet minuta).
Link to comment
Leto je, mrtva sezona, kao da ima nečeg boljeg...
To će mi biti jedini motiv da danas pazarim prve dve epizode druge sezone Falling skies.
Link to comment
Znači ne vredi ni da počinjem da gledam?
Sta znam, ima nas raznih, meni je bila prejadna, jedva sam izdrzao i tih 6-7 epizoda sto sam pogledao.
Link to comment
Leto je, mrtva sezona, kao da ima nečeg boljeg...
Bolje da se gleda nesto od ranije sto smo propustili a znamo da valja. Ja sam krenuo sa Lostom...
Link to comment
Bolje da se gleda nesto od ranije sto smo propustili a znamo da valja. Ja sam krenuo sa Lostom...
Da znaš, da ti je to sjajna ideja. Znači, večeras odgledam poslednju epizodu The Killing, i od sutra se bacam na Lost. Ovaj Falling skies će, da ionako bude pre ili kasnije, na Sci Fi-ju.edit: Znam da mi nešto fali, zadnje dve godine sam preko leta gledala Luthera, izgleda da ga ove godine nema :( Edited by Arkadija
Link to comment
Bolje da se gleda nesto od ranije sto smo propustili a znamo da valja. Ja sam krenuo sa Lostom...
Tek je tu ponuda tanka. Bar u mom slučaju. :(
edit: Znam da mi nešto fali, zadnje dve godine sam preko leta gledala Luthera, izgleda da ga ove godine nema :(
Strpljenja&'Luther' series three cast revealed, BBC America to co-produceIdris Elba 'wants to make Luther film' Edited by Jolly Roger
Link to comment
edit: Znam da mi nešto fali, zadnje dve godine sam preko leta gledala Luthera, izgleda da ga ove godine nema :(
Meni nekako leto asocijacija na Entourage :cry: Luther uvek izadje sa 4-6 epizoda sto je bas premalo... Evo S3 opet samo 4 epizode angry.gif
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...