Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Dakle, vas dvojica preporučujete? Da uzmem na vašu odgovornost?
Ja toliku dozu odgovornosti nisam spreman da prihvatim. :D
Meni se dopalo, ali ja inace bas volim ovu tematiku i ovaj period tako da mozda nisam previse objektivan.
Dobra je serija. Odgledao prvu epizodu i sada čekam da izbace titlove na engleskom za drugu. Mrzi me da se naprežem da bih razumeo onaj težak južnjački akcenat. Baš mi je drago da je History Channel nakon dužeg vremena ubo pravu stvar. Izgleda da će posle ovog velikog uspeha snažnije krenuti u produkciju igranog programa sa istorijskom tematikom. HC sam mnogo voleo, bio je to sjajan kanal, ali su počeli da se glupiraju neviđeno, poslati su Hillbilly Channel. Reality show je preovladao, više nije bilo ni traga od kvalitetnog dokumentarnog programa. Serije poput Pawn Stars, Ax Men, Ice Road Truckers, UFO Hunters, Ancient Aliens i slične nebuloze su ga potpuno obesmislile. Ova promena kursa je pravi potez koji će, siguran sam, obradovati mnoge. ;)"Hatfields & McCoys" is a History-changing successI ono što posebno raduje:History Channel orders first scripted series "Vikings" from "The Tudors" and "Elizabeth" writer Michael Hirst, to debut in summer 2013 Edited by Jolly Roger
Link to comment

Na History -ju sam odgledala pre nekoliko godina sjajne igrano-dokumentarne filmove o manje poznatim detaljima iz Šekspirovog života, zatim o Henriju VIII, o bitki kod Hejstingsa i Vilijemu Osvajaču, taj je bio posebno brutalan i eksplicitan. U stvari nisam sigurna da li je to bio History chanel ili Viasat History, ali su filmovi bili fenomenalni.I umalo da zaboravim, odličan film o Arturu Konanu Dojlu, vrhunski film.

Edited by Arkadija
Link to comment
Dobra je serija. Odgledao prvu epizodu i sada čekam da izbace titlove na engleskom za drugu. Mrzi me da se naprežem da bih razumeo onaj težak južnjački akcenat.
Ja sam gledao 1. i 2. deo bez titlova. Iz nekog razloga prvo je izasao titl za 3. deo. Taman kad sam dosao do njega. Naprezao sam se i ja kod prvog dela, i po nekoliko puta vracao neke delove i razmisljao da stanem i sacekam titl. Ipak, nije mi se dalo da cekam i ipak odgledao. 2. deo je iz nekog razloga mnogo lakse razumeti nego 1. deo, pa tu nisam imao mnogo problema. Edited by deeps
Link to comment

Ma gledaću i ja, naravno. Ali, odlučno odbacujem optužbe da sam neizbirljiv. Gledam samo serije koje hoću. <_< (fali mi smajli sa prekrštenim rukama koji se duri)

Link to comment
U stvari nisam sigurna da li je to bio History chanel ili Viasat History, ali su filmovi bili fenomenalni.
Mislim da je u pitanju VH, oni su poznati po tome. Odličan kanal.
Ja sam gleedao 1. i 2. deo bez titlova. Iz nekog razloga prvo je izasao titl za 3. deo. Taman kad sam dosao do njega. Naprezao sam se i ja kod prvog dela, i po nekoliko puta vracao neke delove i razmisljao da stanem i sacekam titl. Ipak, nije mi se dalo da cekam i ipak odgledao. 2. deo je iz nekog razloga mnogo lakse razumeti nego 1. deo, pa tu nisam imao mnogo problema.
Grickam nokte i čekam... :)Ma seljačine - par likova na addic7ed-u žešće iznapušavalo čoveka koji je postavio titl za treći deo zato što nije išao po redu a i falilo je par rečenica. Džiberčine nezahvalne. On se naljutio i zbog toga se sve tako razvuklo...
Link to comment
Continuum, druga epizoda - Rachel - valja, storyline - valja, akcija - valja, gluma - valja. Men' gledabilno!
Slažem se. Malo mi je zasmetala patetika i ona kvazi montažna sekvenca na kraju, ali ovo jeste gledljivo. A pride ima i Kit Dejvid lukalajka i onu lezbaru iz SGU, tako da je skroz okej. Hvala što si me podsetio da skinem. :)Nego, er neko još prati Girls? Ja odustao posle druge epizode, video sam u šta će da ode.
Link to comment

Ja odustao posle prve, ali zato je Veep super. Najbolja nova komedija. A i bolja od vecine starih.

Link to comment

Samo da potvrdim da je Veep super, za one koji su već navikli da gervasius hvali svaku drugu seriju sa spiska pa možda pomisle da je i Veep još jedan krš projekat koji zaludni gledaju da prekrate dosadu - odlična je serija.

Link to comment
O, jebo vas ja. Pričate o Veepu bez najosnovnije informacije: HBO.Skidam.
Jebiga, kad ne gledamo serije tako što zurimo u logotipe.
Link to comment

Osim toga, treba da napravim temu o Džosu Vedonu i njegovim uracima, jer je čovek kralj. A pre toga o Setu Mekfarlanu. Nekad u životu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...