Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

A jel igranje igrice obavezno? Hoće li epizode zavisiti od pravca priče iz igrice?
Ne znam, bila bi dobra fora da zavisi.Nego, crnka ili plavuša? :) Edited by Jolly Roger
Link to comment
Eto, a nisi mi verovao.
Ma, ne, naravno da sam ti verovao. Samo ti nisi zaludna i za tebe je niži SF prosek gubljenje vremena. Za mene je sve suprotno - zaludan sam i niži SF prosek mi je draga zabava. :)
Link to comment
Ma, ne, naravno da sam ti verovao. Samo ti nisi zaludna i za tebe je niži SF prosek gubljenje vremena. Za mene je sve suprotno - zaludan sam i niži SF prosek mi je draga zabava. :)
Ih, kad bi znao šta sam sve odgledala u životu. cool.gif
Link to comment
Ma, ne, naravno da sam ti verovao. Samo ti nisi zaludna i za tebe je niži SF prosek gubljenje vremena. Za mene je sve suprotno - zaludan sam i niži SF prosek mi je draga zabava. :)
Pa jes, dok ne krenu tirade o kvalitetu koji je u porastu i samo treba izdržati prvih 4-5 epizoda.Inače, mogao bi prestati da procenjuješ šta je za koga gubljenje vremena i sličnim generalizacijama. OK je sasvim kada ja to radim, ali deluje odvratno kada se neko drugi tako obraća ljudima. Edited by Filipenko
Link to comment
Inače, mogao bi prestati da procenjuješ šta je za koga gubljenje vremena i sličnim generalizacijama. OK je sasvim kada ja to radim, ali deluje odvratno kada se neko drugi tako obraća ljudima.
Žao mi je, juniore, tvoje vreme je isteklo.
Link to comment

Zasto su navodni patuljci u Once Upon A Time visoki 1.70, otprilike?Ostalo mi josh 3 epizode da odgledam, inace. Sta znam, meni je ok serija.

Link to comment
Zasto su navodni patuljci u Once Upon A Time visoki 1.70, otprilike?Ostalo mi josh 3 epizode da odgledam, inace. Sta znam, meni je ok serija.
Meni je isto okej. Nervirucka me malo klinac, ali je inače skroz gledljivo. Poslednja epizoda je možda najbolja.Inače, kako je čudan osećaj da već tri dana ustajem ujutru i nemam šta da skidam od sinoć. Brrrr.... Edited by Lrd
Link to comment
Jer™ se znaju air dates?
Last Resort - Check20.09.The Following Check10.09.Revolution - Fucking JJ ... Checkne zna se 666 Park Avenue - Check16.09.Goodwin Games - Check04.09.
Link to comment
Pozdrav svima, jel gledao neko mozda ovo?
Deluje interesantno, hvala na preporuci.Nisam uspeo da nađem na torentima. U stvari jesam, al' ko da nisam (na španskom :isuse:). I na warezu nema. U stvari ima, al'... (MU & RS). Na kraju, jedva našao u strimingu (watchseries.eu).I've lost my mojo... :(
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...