Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Stigla da odgledam Continuum. Utisak, onako, ništa posebno. Neka teroristička grupa iz 2077. se prebaci u 2012. , a sa njima i žena robokap, dobro, nije baš skroz, ali ima silne tehnološke gedžete, koji svi odreda funkcionišu i tu se odmah ubaci u policiju itd, itd...Ovo je ipak pilot, pa se možda poprave u sledećoj.

Link to comment
Stigla da odgledam Continuum. Utisak, onako, ništa posebno. Neka teroristička grupa iz 2077. se prebaci u 2012. , a sa njima i žena robokap, dobro, nije baš skroz, ali ima silne tehnološke gedžete, koji svi odreda funkcionišu i tu se odmah ubaci u policiju itd, itd...Ovo je ipak pilot, pa se možda poprave u sledećoj.
E, hvala ti, sad jedva čekam da gledam. :) Sviđa mi se zaplet, a nisam preterano zahtevan kada je zabava te vrste u pitanju. Ja nisam stigao sinoć da pogledam, pošto sam se posle nekoliko godina prelomio i počeo da gledak Sarah Connor Chronicles. Teško đubre, ali Summer Glau. :wub:
Link to comment

Pa ako je dobra riba kriterijum za kvalitet (to jeste 1 od mojih kriterijuma) serije, onda je Continuum must see zbog Rachel Nichols.

Link to comment
Pa ako je dobra riba kriterijum za kvalitet (to jeste 1 od mojih kriterijuma) serije, onda je Continuum must see zbog Rachel Nichols.
a cekaj, postoje i drugi kriterijumi ako je ovaj ispunjen? :unsure: i dobra je Summer, nemojte gresiti dusu. jeste Lena, Lena, ali nije ni Summer za baciti... manage a trois, anyone?
Link to comment

Koje Megan, nesrećniče? :ph34r: Meni je Summer Glau prilično neprivlačna, da je gledaš u muzeju iza nekog stakla ali ništa više. A o terminatorskom šarmu less said the better.

Link to comment
Koje Megan, nesrećniče? :ph34r:
Pa one nesrećnice što je imitira.
Meni je Summer Glau prilično neprivlačna, da je gledaš u muzeju iza nekog stakla ali ništa više. A o terminatorskom šarmu less said the better.
Super. Jedan manje. <_<
Link to comment
Evo još jednog potencijalnog SF proseka u najavi:Od autora Farscapea Rocknea S. O'Bannona, kombinacija SF serije i MMO igre.
A jel igranje igrice obavezno? Hoće li epizode zavisiti od pravca priče iz igrice? Edited by Arkadija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...