Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ako imas ispod 10 godina probaj, mozda ti se i svidi.Nisam gledao seriju, ovo je utisak na osnovu povremenih zastajanja na BBC Prime-u po 5-10 minuta da vidim kakva je ta najduza "SF" serija na svetu.

Link to comment
Ako imas ispod 10 godina probaj, mozda ti se i svidi.Nisam gledao seriju, ovo je utisak na osnovu povremenih zastajanja na BBC Prime-u po 5-10 minuta da vidim kakva je ta najduza "SF" serija na svetu.
:lol: preskacem
Link to comment
stigao do 7. epizode Carnivale-a. odlicna!clancy brown objasnjava
Jasno ti je da je serija brutalno prekinuta na kraju druge sezone?Meni bio bedak da gledam, počeo sam ali...
Link to comment

Sledeceg petka je premijera Party Down. Rec je o seriji ciji kreator je Rob Thomas (covek zasluzan za Veronicu Mars). Tu, u producentsko/kreativnom timu, su jos i John Enbom, Dan Etheridge (isto VM) i Paul Rudd. Casting je posebna prica. Glavni likovi su: Ken Marino (Vinnie Van Lowe), Jane Lynch (Mrs. Donaldson), Adam Scott (Mr. Rooks) i Ryan Hansen (Dick Casablancas)... u zagradama su likovi iz VM. Jos se, kao guest stars, pojavljuju: Alona Tal (Meg), Enrico Colantoni (Keith Mars), Ryan Devlin (Mercer, the rapist), Ed Begley Jr. (Cyrus O'Dell, dekan), Jason Dohring (Logan) i Kristinica (VM) herself u season finale. Serija ide na nekom Starz kablovskom kanalu... valjda ce biti bar torrenta.

Link to comment

Pa dobro bre ljudi, zar niko ne skida nesto novo? Danas sam probao novu NBC seriju kings, na prvi pogled, ne izgleda lose. Ako nista drugo, bar izlazi iz kolotecine (sto bi rekao Filip). Rat, malo Sci - fi, konspiracije, heroji, patetika, drama...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...