Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

prosto je pojasnjenje za sam kraj. morali su da zavrse 'najlogicnije' jer su ocigledno znali da nema dalje...... dream inside a dream

Чекај, да ли је цела серија сан у сну или је нека измењена реалност или шта? Да ли је он сањао све епизоде? Јеби га, не разумем. А у праву си за последње две, стварно су сабили и појаснили неке ствари. :)

Link to comment

Чекај, да ли је цела серија сан у сну или је нека измењена реалност или шта? Да ли је он сањао све епизоде? Јеби га, не разумем. А у праву си за последње две, стварно су сабили и појаснили неке ствари. :)

jbg ni meni nije bas najjasnije. igleda je prinudno sve bio san. izguglaj negde koju simboliku predstavljaju pingvini u snu. mozda nam bude jasnije.

a u ostalim vestima modern family nastavlja da sabija! :Hail: :Hail: :Hail:

Link to comment

jbg ni meni nije bas najjasnije. igleda je prinudno sve bio san. izguglaj negde koju simboliku predstavljaju pingvini u snu. mozda nam bude jasnije.

a u ostalim vestima modern family nastavlja da sabija! :Hail: :Hail: :Hail:

Jebi ga, moraću da goglam™, a nadao sam se da ćeš mi objasniti. edit: evo šta kaže pisac serije:"The ending you see is the ending we intended for the first season before it even began. It wasn't hastily slapped together in response to cancelation. It had been shot long before cancelation."But he did think a second season was in the show's future when he created the series. This really wasn't meant to be the end for "Awake" -- and Killen, for one, knew what was coming in Season 2.
"We had to at least convince the network we had some idea what we'd do in the first episode of season 2 before they'd let us do this finale," he writes...."If your question is simply 'Which is real?' I can't help you," Killen writes. "We didn't approach the show that way. It was about a man living two lives, not a man trying to figure out which was real and which wasn't. We have our own answers, but really prefer to leave it open for interpretation and debate."

A hailovo sam ja na prošloj strani Modern Family. Možda najbolja epizoda ikad.

Edited by Lrd
Link to comment
Taj Firefly nece nikada da mi dosadi.
:) U poslednje vreme se sve cesce cuju price o nastavku, pogotovo otkad je Joss Whedon postao holivudski hot-shot. Drzim fige. :)
Link to comment

Nema sanse da se Firefly nastavi. Jedino ako se ne desi nesto kao onaj najavljeni nastavak Buffy, sto su popljuvali svi od Whedona do SMG.A i da se ne lazemo, jedan od vaznih faktora sto je Firefly uopste postao kultna serija je i taj sto je prerano ubiven.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Sta znam, cela glumacka postava deluje kao da bi vrlo rado nastavila (ne znam za Whedona). Mene uopste ne bi zacudio nastavak ako ne serije, onda makar Serenity-ja, posto je i ostao nedorecen za 2. deo.

Link to comment

Nathan Fillion je sam rekao da to nije realno. Ne bih imao nista protiv, ako bi Whedon i dalje bio glavni tu, ali kazem, mislim da su minimalne sanse.Nego, ovo djeluje prilicno zanimljivo:http://www.youtube.com/watch?v=cUOrLq46oKYKreator Shielda i Terriers, igra Pembleton... Should be fun.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
A i da se ne lazemo, jedan od vaznih faktora sto je Firefly uopste postao kultna serija je i taj sto je prerano ubiven.
Neki bi rekli - i jedini. :D
Link to comment

Awake je odlicno vozio do kraja. :) Inace ne volim te open ending krajeve, ali nisam se ni nadao da cemo dobiti konacan odgovor, tako daaa...

Link to comment
Nathan Fillion je sam rekao da to nije realno. Ne bih imao nista protiv, ako bi Whedon i dalje bio glavni tu, ali kazem, mislim da su minimalne sanse.
Citala sam i ja negde pre par meseci da je rekao da nije realno... za sada. Ali on sam na Tviteru ponekad provuce tu pricu i ne jednom je rekao da kad bi mogao da kupi seriju, kupio bi je i nastavio. Mada je logicno da bas on kaze da nije realno, jer je trenutno na vrhuncu s Castle-om i ne verujem da mu za sada ista drugo dolazi u obzir. Ali, sledeca sezona Castle-a bi mogla vrlo lako da bude i poslednja, mislim da su sanse 50-50, a posle toga, ko zna. Sto se Whedona tice, sumnjam da iko ko hoce da isprica neku pricu ima zelju da ostavi tu pricu ne samo nedorecenu, nego prakticno tek zapocetu. Buffy je imala 7 sezona, tu nema vise mnogo toga da se kaze. The Avengers razbijaju u bioskopima, Nathan je trenutno jedan od najpopularnijih TV likova, broj fanova serije se umnogostrucio nakon sto su je ukinuli, nastavak bi mogao da bude prilicno isplativ nekoj mrezi. A mozda je sve ovo samo wishful thinking.
Neki bi i pogrijesili kad bi to rekli :P
Na ovo nemam kontra argumente. :)
Link to comment

Bugger vas Nathan, užasno ste dosadni <_<the_race_part_2.pngNego, upravo sam završio gledanje Downton Abbey, ono je 1 spektakl. Lepo kaže ovaj reviewer: "Absurd acting, preposterous plotlines – what started as upstairs-downstairs costume drama ended as pure comedy" :Hail:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...