Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

obično je tako, nego sinoć je u us emitovan prvo specijal sa retrospektivom pa onda finale. zato sam u dilemi, da li da odma strgnem flaster ili da još malo odlažem neizbežno gledanjem labudove pesme?
Ta retrospektiva nije nista posebno, rutinska kao kad gledas making of na kablovskim kanalima , nema potrebe da se zamaraas , ali ako ti je dosadno ti pogledaj, nece nesto da steti...
Link to comment

pogledala ja sinoć, pre epizode i nisam se pokajala, mada si u pravu - nije ništa spektakularno. motiv mi je bio da što duže odložim gledanje samog finala, a i da 'ispoštujem' redosled :D moram da priznam da mi je opraštanje od serije tokom gledanja specijala bilo za nijansu tužnije od same epizode. sem toga, ja volim da gledam making of, uvek mi je zabavno i simpatično :)

Link to comment

ej, imate topik o Hausu... tamo raspravljajte koju zadnju epizodu će da pogledate poslednju (ili obratno)nama koji nismo toliko ažurni i "imamo život", pustite da se "žderemo" što ne već nismo skinuli epizodu...

Link to comment

o bre, ša si nakraj srca? viš da sam bila došla da pitam ovde šta i kako da gledam, da ne uletim tamo u spojlere. dakle nema nikakvih otkrivanja. sem toga, ovde ti je bezbednije neg da čitaš blic. uostalom, šta više čekaš - nikakav život ti nije opravdanje što do sada nisi pogledao, te ti svaka kazna zasluženo pripada. :D

Link to comment

čekam kraj radnog vremena i letim na "kiosk" da pazarim zadnju epizodu. Taj specijal o kome pričate može da se skida u pozadini dok ja "grcam u suzama i čokoladi" što se rastajem od Hausa .....

Link to comment

Možda sam neobavešten, ali stvarno nisam znao da je House privlačio toliki broj... devojčica. Jel' to samo ovde ili su se i širom sveta fanovi zarozali od plakanja? Nadam se da su to isti oni koji godinama trube kako je sve posle šesnaestog minuta četvrte epizode prve sezone kompletno sranje <_<

Link to comment
Možda sam neobavešten, ali stvarno nisam znao da je House privlačio toliki broj... devojčica. Jel' to samo ovde ili su se i širom sveta fanovi zarozali od plakanja? Nadam se da su to isti oni koji godinama trube kako je sve posle šesnaestog minuta četvrte epizode prve sezone kompletno sranje <_<
House je bog. toliki da je cak i mandingo koji nije gledao seriju pogledao poslednju duplu, cisto da pusti suzu!
Link to comment
House je bog. toliki da je cak i mandingo koji nije gledao seriju pogledao poslednju duplu, cisto da pusti suzu!
Ma to Vini traži podršku. Kao pljuje, a i on je devojčica, ali ga blam da se autuje.Nego! Kraj sezone Modern Familyja je MONUMENTALAN! Možda najbolja epizoda u seriji, neverovatno mi je kakva klackalica sa emocijama, od najhilarioznijeg nadrealnog spektakla do cmizdravog očaja i na kraju devojčičastog™ slinavljenja. Auuu... Spontano sam aplaudirao kada se završila epizoda.
Link to comment

Mračno i nadrealno finale Awakea. Ali,

šta sad? ispade da je na kraju sve sanjao? šta je sanjao? je l' se vratio u prošlost? otkud mu dva života da sve zna? blah! izgleda da su mu samo zamotali hepi end pošto su znali da je kraj.

Link to comment
Mračno i nadrealno finale Awakea. Ali,

šta sad? ispade da je na kraju sve sanjao? šta je sanjao? je l' se vratio u prošlost? otkud mu dva života da sve zna? blah! izgleda da su mu samo zamotali hepi end pošto su znali da je kraj.

necu da citam spoiler jer zelim da gledam, al zar nije veceras finalna?pise na imdb 24. maj, a i inace se emituje cetvrtkom
Link to comment
necu da citam spoiler jer zelim da gledam, al zar nije veceras finalna?pise na imdb 24. maj, a i inace se emituje cetvrtkom
Taman i ja hteo to da pitam, jer pise i na epguides, ali ima da se kupi vec.Mislim da se nekad neke serije emituju dan ranije u Kanadi - mozda je i ovde bio taj slucaj?
Link to comment

E, nemam pojma šta i kako. Već mi se pre dešavalo da dan ranije skidam epizode, ali nikad nisam razmišljao kako.Dakle, pogledao sam 13. epizodu a Vajkapedaja™ kaže da je to poslednja.A i po radnji deluje da jeste.'Ajde gledajte pa da razjašnjavamo spojler.

Link to comment
Taman i ja hteo to da pitam, jer pise i na epguides, ali ima da se kupi vec.Mislim da se nekad neke serije emituju dan ranije u Kanadi - mozda je i ovde bio taj slucaj?
Verovatno nesto tako, nema ni eng titlova za sada.Logo na epizodi je GlobalHD
Link to comment
Gledala/gledam i ja Castle-a. Zimus uganula nogu i nisam mogla da mrdnem iz kuce 10 dana, prvog dana uhvatim neku epizodu trece sezone (pre toga gledala u prolazu, k'o sto neko rece, prebacim kad su reklame i ne setim se posle) koja se zavrsila sa "To be continued..." Mrzelo me da cekam, a zanimalo me sta ce biti, pa resim da "kupim" sledecu... I jos jednu, i jos jednu... I tako sam se navukla. Za tih 10 dana sam odgledala cele prve 3 sezone i cetvrtu do realnog vremena, a onda svakog utorka redovno kupovala. Sad ne znam sta cu do septembra bez Nathana. :wub: Verovatno da vrtim Firefly :wub: jednom mesecno. Jes' da je malo ostario i ugojio se od tada, ali je i dalje car. I deluje kao da u Castle-u igra sam sebe.A serija je sama po sebi uglavnom neozbiljna varijanta policijskih serija, ima momenata za plakanje od smeha, ima sablona, ima gluposti, ima ta jedna kao ozbiljna prica koja se provlaci kroz sve sezone, ali u maksimalno 3-4 epizode po sezoni, sem u cetvrtoj, koja je malo mracnija od prve 3, ali po svemu sudeci, trebalo bi u petoj da se vrate na vise zajebancije, manje ozbiljnosti. U svakom slucaju je nepretenciozno, meni se zato i dopada.
Taj Firefly nece nikada da mi dosadi.
Link to comment
Mračno i nadrealno finale Awakea. Ali,

šta sad? ispade da je na kraju sve sanjao? šta je sanjao? je l' se vratio u prošlost? otkud mu dva života da sve zna? blah! izgleda da su mu samo zamotali hepi end pošto su znali da je kraj.

wowowowowoowowowow. :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: sve sem zadnjih 60 sekundi je potpuno ludilo!!! kako su odvozale ove zadnje 2 epizode, neverovatno. jebeno ne mogu da shvatim da ovakvo remek delo ukinu. prosto je pojasnjenje za sam kraj. morali su da zavrse 'najlogicnije' jer su ocigledno znali da nema dalje...... dream inside a dreambilo bi perfektno da ima jos jedna sezona i da tu navozaju do kraja celu ideju koju su hteli prvobitno, ali avaj. ali realno, ovo je 200 puta bolje nego abramsovo vozanje od po 5-6 sezona i na kraju jedno veliko nista...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...