Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Liga je skroz dobra, Happy Endinds i Suburgatory naginju dobrom.
+1 za prva 2. :)Liga je dosta dobra i nju bih preporučio pod br.1, a i Happy Endings skroz solidan. Suburgatory sam planirao da isprobam pa mi se čini da neko ovde reče da i nije nešto, ali verovatno ću mu dati šansu jednog dana, kad budem imao viška vremena...ostalo ne znam.Ne znam kakav je tvoj 1 senzibilitet, ali ja ću opet da spomenem Wilfreda ako tražiš nešto novo i kul, a i Episodes sa Džoijem je isto ok...
Link to comment

skinuo sam vilfreda i odgleddao prve 4 epizode i stao. ne znam ni sam zasto, ali prosto nisam vise nikada usao u taj folder. i dalje je tu ako mi se nekad bude gledao. league i happy endings cu zacjelo kupiti. najvise me interesuje preporuka za boss. ima sve predispozicije ali cim mi pise zanr-drama, vec mi je dosadna serija, pa reko da ne gubim vreme :)

Link to comment

Počeo da gledam Downton Abbey, i nerviram se što ne mogu da ustanovim odakle znam najstariju ćerku, ne-naslednicu imanja. Na kraju sam morao da izguglam, glumila je unuku Smrti kod Terry Pratchetta:possibleavatar.jpgNe bih se nikad setio.i-62rrrDn-XL.jpg

Link to comment
ima tih nekih serija kad se posle svake epizode ko posle prvog seksa gledas temeljno u ogledalo dal' se primecuje. posle shvatis da svi to rade.edit:odgledala epizodu Joey pre neki dan :blush:
samo jednu? džoi :wub:štekujem tbbt, modern family i poslednju epizodu parks and rec. pazarila community pa ću to da gledam, da odložim zatvaranje sezone. vidim da falite awake, pristavila sam da se krčka.
Link to comment

Ja probao Awake i prekinuo na pola prve epizode, prejadno mi deluje, potpuno neintrigantno, predvidivo, jeftino... Nije ni cudo sto ga gase <_<

Link to comment
Ja probao Awake i prekinuo na pola prve epizode, prejadno mi deluje, potpuno neintrigantno, predvidivo, jeftino... Nije ni cudo sto ga gase <_<
da si odgledao nastavak, mozda ti se ne bi cinilo navedenim...
Link to comment
Ja probao Awake i prekinuo na pola prve epizode, prejadno mi deluje, potpuno neintrigantno, predvidivo, jeftino... Nije ni cudo sto ga gase <_<
Ja sam odgledao chitavu 1 epizodu, ali otprilike su mi takvi utisci [nije mi bash toliko losha, ali prilicno nezanimljiva]. Chak ni Laura Allen :wub: nije bila dovoljna da bih nastavio gledanje.
Link to comment

Jebo izbore i dokon svet, od devet ne mogu da postujem. :isuse:

Ja sam odgledao chitavu 1 epizodu, ali otprilike su mi takvi utisci [nije mi bash toliko losha, ali prilicno nezanimljiva]. Chak ni Laura Allen :wub: nije bila dovoljna da bih nastavio gledanje.
Poštujem, al' ne razumem. Nije mi prvi put to s tobom. :)
Ja iskljucio kod tenis meca klinca, prejadne scene padanja na kolena i lakog flerta uber sexy trenerke :isuse:
Grešiš, nema ništa od te priče u nastavku, iako možda deluje. Awake je dobra serija. Nije vrh, ali je dobra i nije jedna od onih koje se gledaju uz kompromise. Nego! Ko je gledao Castle? Er valja? Er treba se gleda? Nedostaje mi Nathon, ali ne znam da li vredi vremena u ovakvoj plimi serija i svega ostalog.
Link to comment
Jebo izbore i dokon svet, od devet ne mogu da postujem. :isuse:Poštujem, al' ne razumem. Nije mi prvi put to s tobom. :)Grešiš, nema ništa od te priče u nastavku, iako možda deluje. Awake je dobra serija. Nije vrh, ali je dobra i nije jedna od onih koje se gledaju uz kompromise. Nego! Ko je gledao Castle? Er valja? Er treba se gleda? Nedostaje mi Nathon, ali ne znam da li vredi vremena u ovakvoj plimi serija i svega ostalog.
meni usrani forum pojo odličan post na temu house md vs. španska serija. imala sam 1 ozbiljnu opservaciju, sad ne mogu da se nateram da ponovim :( usrani izbori i pravo glasa svakom preko 18 godina <_<ja glela kasla više puta na foks lajfu, al uz štrikanje ili neki drugi poso i kao distrakcija i društvo takve vrste mi osobito prijao (fini je na oko), al bez da sam se udubljivala. do mere da svaki put kad krenu reklame ja prebacim na neki drugi program i bez izuzetka zaboravim da sam ga gledala. što će reći, meni (samoproklamovanoj pomijari bez prevelikih kriterijuma) valja dok je tu, al nešto nije preterano engaging, može i ne mora... moguće je da nešto nisam doživela kako treba....odo ja da gledam komjuniti i its always sunny - svet je daleko bolji kad se ne uključuješ u njega...
Link to comment

Više verujem tvom pomijarstvu nego kritičarima. :)A Community prvi put, je li? Ja sam toliko voleo tu seriju, te prve dve sezone su neodoljivi koncentrat šarma, inteligencije i humora. A o trećoj se sporimo ovde cele sezone. A ja sam novi konvertit za Filadelfiju. To mi je drugi omiljeni sitkom i najluđa neanimirana stvar na svetu. Čista bolest. :wub:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...