Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

i još neku limunadu za koju se sramim priznati da gledam
'Ajde, 'ajde, samo se opusti. :) Sad jednostavno moraš da kažeš.Ne spojlerišem ništa, u MF se vratio Andre, Kem i Mičel dominiraju, a Lili vlada gvozdenom pesnicom. :Hail:
Link to comment

reko bi čovek da, posle svih govnjivih tragova koje sam ostavila po ovom i onom forumu, odavno nemam ni trunke blama, al nešto mi beše neprijatno da priznam da redovno gledam grejz anatomi i ćerku joj prajvat prektis. mada, moguće je da sam to već negde rekla i to istim ili sličnim rečima. kratka pamet zlata vredi. još uvek pojma nemam kako sam počela redovno da gledam grej - znam da su me u početku užasno nervirali i uredno sam kupovala i gledala znajući da ću pljuvati po ekranu sve vreme. ponekad i metaforički. i mislila sam da će me proći, ali avaj ipak je to samo bila faza glutton for punishment. a onda sam prestala da ih mrzim. mada i dalje mrzim izi stivens i onog malog majmuna o malija, al njih srećom nema više. elem, nisam sigurna šta osećam prema tim serijama, te šta da mislim o sebi, ali znam da ih ne mrzim - strah me je da pokušam da proniknem dublje (sreća, pa nema kod mene baš mnogo dublje). znam samo da jedva čekam nove epizode. i jedne i druge serije. ne shvatam, al gledam. i više ne pljujem. al zato često plačem. a umem da pogledam i po više puta (to samo kad navatam na foksu, slučajno, svakog radnog dana od 20h). i saosećam sa likovima. valjda sam osetljiva na tu toplu ljudsku dramu. to zato što sam velik čovek.

Link to comment
reko bi čovek da, posle svih govnjivih tragova koje sam ostavila po ovom i onom forumu, odavno nemam ni trunke blama, al nešto mi beše neprijatno da priznam da redovno gledam grejz anatomi i ćerku joj prajvat prektis. mada, moguće je da sam to već negde rekla i to istim ili sličnim rečima. kratka pamet zlata vredi. još uvek pojma nemam kako sam počela redovno da gledam grej - znam da su me u početku užasno nervirali i uredno sam kupovala i gledala znajući da ću pljuvati po ekranu sve vreme. ponekad i metaforički. i mislila sam da će me proći, ali avaj ipak je to samo bila faza glutton for punishment. a onda sam prestala da ih mrzim. mada i dalje mrzim izi stivens i onog malog majmuna o malija, al njih srećom nema više. elem, nisam sigurna šta osećam prema tim serijama, te šta da mislim o sebi, ali znam da ih ne mrzim - strah me je da pokušam da proniknem dublje (sreća, pa nema kod mene baš mnogo dublje). znam samo da jedva čekam nove epizode. i jedne i druge serije. ne shvatam, al gledam. i više ne pljujem. al zato često plačem. a umem da pogledam i po više puta (to samo kad navatam na foksu, slučajno, svakog radnog dana od 20h). i saosećam sa likovima. valjda sam osetljiva na tu toplu ljudsku dramu. to zato što sam velik čovek.
Hvala što si nam se poverila. :) Ali, ne znam što bi te bio blam da to priznaš. Ja sam na onom topiku o grešnim zadovoljstvima priznao da redovno gledam Vampire Diaries, tako da se smatram apsolutnim pobednikom u toj blamskoj kategoriji.
neka si izbacila to iz sebe.
:lol:
Link to comment

Hate to be an asshole, ali odgovorno tvrdim da je Private Practice najvece smece u istoriji televizije :puke:

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

ima tih nekih serija kad se posle svake epizode ko posle prvog seksa gledas temeljno u ogledalo dal' se primecuje. posle shvatis da svi to rade.edit:odgledala epizodu Joey pre neki dan :blush:

Edited by Mother's Milk
Link to comment
edit:odgledala epizodu Joey pre neki dan :blush:
Sezonu i po. I ne gledam se u ogledalo, odavno sam se prepustio grehu i ponosno nosim svoje boje, pa ne misli ko šta hoće. :s_d:
Link to comment
Sezonu i po. I ne gledam se u ogledalo, odavno sam se prepustio grehu i ponosno nosim svoje boje, pa ne misli ko šta hoće. :s_d:
bludniče :lol:desi mi se često da odstondiram popodne uz Bones. vadim se na umor, ispijam 'bajagi svoju popodnevnu svetinju kafu i molim za malo privatnosti. dal' zbog mene, da li zbog žaketa :lol:ovaj topik se pretvara u kožnu štepanu sofu.
Link to comment
Good Wife gotova...Gledam veceras da vidim kako je ispalo...
Ispalo je, da očekujem 4. sezonu :) I usuđujem se da kažem da je to jedna od najboljih serija, a da nije namenjena tinejdžerima, gikovima ili domaćicama.
Link to comment
Ispalo je, da očekujem 4. sezonu :) I usuđujem se da kažem da je to jedna od najboljih serija, a da nije namenjena tinejdžerima, gikovima ili domaćicama.
+1Zavrteli jos jedan krug :Hail: Zverka dominirao...
Link to comment
Evo ovde sofe. Olakšaj si dušu. :)
pa nema sta, vec jesam. to je sindrom alpske salame. pazis sta jedes, od koga kupujes, bechish se na sitna slova na poledjini - i onda se jedan dan samo prepustis alpskoj direkt iz hartije za pakovanje. <_< Edited by Mother's Milk
Link to comment
Ispalo je, da očekujem 4. sezonu :) I usuđujem se da kažem da je to jedna od najboljih serija, a da nije namenjena tinejdžerima, gikovima ili domaćicama.
posto nisam domacica a ni tinejdzer, a serija je smece... onda mora biti da sam geek :wub:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...