Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Pogledah sinoc prvu epizodu Luthera, na FoxCrime. Prilicno mi mrshavo djeluje.
pogledaj i sledeću epizodu na tv. daj mu još jednu šansu. to i jeste serija koja se ne gleda u jednom dahu.ja sam počela drugu sezonu. između epizoda pravim razmak od nekoliko dana, za razliku od rubikona ili houmlenda koje sam gledala u kontinuitetu, koliko mi je vreme dozvoljavalo.
Link to comment

Dacu Lutheru josh koju sansu, zbog Stringera. Ali, skroz su mi jeftini dijalozi, potpuno me dekoncentrise to. Odavno nisam gledao dobru englesku seriju koja nije komedija.

Link to comment

Ok je Dont trust the bitch, pratim, ima potencijala.I kad smo već kod novih sitkoma, pomalo se sramim priznati, ali čini mi da je New Girl posle bezveznog starta izrasla u jednu od smešnijih stvari trenutno na televiziji. :blush:Edit - prso sam

Edited by bob loblaw
Link to comment
Downton Abbey!
Bah, nisam gledao, ali to mi nekako na prvu loptu djeluje kao apsolutni ultimativni kandidat za najdosadniju seriju ikad. I na Guardianu vidjeh da je svrstavaju u The New Boring pokret, zajedno sa Adele i tim glupostima :DAl mozda je i probam pogledat u nekom trenutku.
Link to comment
uhvatih na foks krajmu pola epizode Happy Town, ucini mi se interesantno, jel gledao neko, vredi li kupovati?
Na zalost, nisu obnovili seriju a bila je dosta interesantna.Sam Neill jako dobar, kao i Frances Conroy (Six Feet Under), a i Lauren German je primecena (kasnije bila i u Hawaii Five-O.
Link to comment
Na zalost, nisu obnovili seriju a bila je dosta interesantna.Sam Neill jako dobar, kao i Frances Conroy (Six Feet Under), a i Lauren German je primecena (kasnije bila i u Hawaii Five-O.
odgledah svih osam epizoda juce i prekjuce, odlicna zabava, atmosfera pomalo ko u twin peaksu..interesantno da zbog zbog loseg rejtinga poslednje dve epizode nisu ni emitovane na televiziji nego su pustene preko interneta. :)
Link to comment

wowowowowow kakva epizoda 30 rocka :Hail: :Hail: :pera: jos jedna epizoda koja je kompletno emitovana uzivo sa ludilom od gostiju :Hail: :Hail: paul mccartneyamy poehler :Hail: :Hail: donald glover :Hail: :Hail: jimmy fallon (koji umalo nije crko od smeha u svojoj tele sceni :lol: )itd......edit: ponovo su east i west epizode sa malo drugacijim gostima

Edited by 8-walker
Link to comment

I kren'o na spavanje, ali onda zbog PPP-a pogledao poslednji Parks and Rec, a onda i novi Modern Family (koliko :wub: može da stane u post a da ne budete gej?). Joj.

Link to comment
I kren'o na spavanje, ali onda zbog PPP-a pogledao poslednji Parks and Rec, a onda i novi Modern Family (koliko :wub: može da stane u post a da ne budete gej?). Joj.
ma to se ne broji u gejnes. izgleda mi da sam napravila dobar potez što sam se uzdržala sinoć, pa pogledala samo hausa (i još neku limunadu za koju se sramim priznati da gledam). danas ću da overim p/r i verovatno nadoknadim modern family koji mi je na čekanju od epizode sa 29/02.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...