Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

ju što meni taj sajk nešto bezveze, pokušala sam par puta da gledam na raznim kanalima i nikako mi se nije primio. ne znam gde grešim. zaboravih da overim don't trust the bitch...

Link to comment
ju što meni taj sajk nešto bezveze, pokušala sam par puta da gledam na raznim kanalima i nikako mi se nije primio. ne znam gde grešim.
Imaš formirane određene ukuse još od sedme-osme godine života i ne pristaješ na nešto što bi ti još u tom dobu vređalo inteligenciju? Barem je kod mene ta greška ustanovljena kada je sikić u pitanju.
Link to comment
Ako Filipenko kaze da ne valja, onda znas da je vrhunska serija i da joj moras josh jednom dati sansu.
Prvi aksiom serijaštva, ali vidiš da se na Animama pojavio neki lik koji priča istu stvar kao i Filipenko. :blink: Ako ikog zanima (znam da ne zanima), Awake je opet postao kul. (Malo me dirnuo kraj, skoro da sam zasuzio. Onda sam se zainteresovao kako to, pa sam razmišljao i setio se da pivo podiže nivo estrogena u telu. Eto, ako pijete hektolitar piva dnevno, onda će emobljak scene u serijama da vas skoro dovode do suza.)
Link to comment
..kupio pilot don't trust the bitchcijena, prava sitnica
Mene ne zanima šta si uradio, niti kako, već samo utisak o seriji. Ako te zanima.Inače, ja i dalje gledam Touch i mrzim samog sebe. Od početka me serija podsećala na neku telekom reklamu, a sada je to na kub. Jezivo. Ne gledajte Touch.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...