Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Elem, sve preporuke za Generation Kill! Sajmon i Garfankel Burns čega god da se dohvate, pretvore u suvo tozla. Sledi "The Corner".edit: inače pade mi na pamet band of brothers i kakva je to patriotska flićka u odnosu na genkill.

Edited by mojo
Link to comment

Da li je neko poceo da gleda Lie to me , deluje zanimljivo. Tim Rot je psihijatar koji moze da otkrije da li neko laze na osnovu face, tela, glasa i nacina izrazavanja.Inspired by a real-life behavioral scientist, this FOX drama tells the tale of a deception expert who helps uncover the truth for the FBI, local police, law firms, corporations, and individuals. Dr. Cal Lightman and his team are effectively human polygraph machines, and no truth can be concealed from them. The Lightman Group is headed by Dr. Cal Lightman and his partner Dr. Gillian...

Edited by Milosh76
Link to comment
Digo ruke posle pet minuta... Pilot radio reditelj "Flightplana"... Ala me zeznuste... Joj! :wacko:
Gresis, mozes svasta da naucis od Tima Rota.. Neverbalna komunikacija je cudo. U cetvrtoj epizodi postoji slikica sa nepogresivim, jedinim, najboljim, od Isusa vecim, Barakom Obamom koji pokazuje srednji prst dok prica o republikanskom kandidatu. Potpuno gledljiva serija, uopste nije losa.
Link to comment

treca sezona dextera je uzas. i inace mi je serija gledljiva, u najboljem slucaju, ali ovo je toliki smor da je to strasno. jedva stigoh do pete epizode, za skoro mjesec dana gledanja. tacno se vidi da je showtime-ova serija, plasticni i nezanimljivi likovi, losha gluma, dosadna i usiljena pricha. kao weeds ili californication :puke:

Link to comment

Meni je treća sezona i dalje vrlo gledljiva, iako je slabija od prve dve, mada je to i razumljivo donekle. Ipak, i dalje mi je sve to dosta gledljivije od pomenutih weedsa i californicationa...

Link to comment

Lie to me - odgledah dve epizode i serija uopste nije losa. Malo me podseca na House MD :)

Edited by Roki Balboa
Link to comment
skoro sam skinuo sve sezone i odgledao u jednom dahu ... Bog :)
HINT: imas sve sezone i prevode na dobro poznatim adresama... :)Ako sam dobro procitao na TXT TV B92, serija ne ide od 1 nego od 5 sezone...
Link to comment
skoro sam skinuo sve sezone i odgledao u jednom dahu ... Bog :)
koja serija je u pitanju?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...