Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Na kraju promo trailera se pojavljuje Walt iz Breaking Bad. Mislim da je to razlog što smo svi tefterisali. :D
Upravo tako. Igra ona koju je Walt ubio u Breaking Bad-u...i igra onaj skot iz the good wife (ona sta se mota oko Alicijinog sina) i tip koji je igrao Dawsona igra sebe (on je kao nesto cool, kao igra sebe, nesto kao igra ulogu koju je igrao u The Rules of Attraction ali da nije dealer, nego on, glumac)...i ona (ubijena iz Breaking Bad-a) je uzasno mean prema svima i nista :)...
Link to comment
Uopšte mi nisu jasni ovi ljudi koji pričaju o Girls, a nisu pomenuli najvažnije detalje. Dakle, u pitanju je HBO, napisala i režirala riba od još malo pa 26 godina, a producirao Judd Apatow.Uglavnom, ne mogu da kažem da je loše, jer nije, malo vuče na hip, ali me nije nešto preterano kupilo. Pogledaću još, naravno. Vredi probati, u svakom slučaju.
taman htedoh da prijavim da idem da vidim u čemu je fora sa đevojkama. u startu mi je ideja da gledam nešto što se zove girls a da pre toga nema u nazivu the gilmore, te da se vrti oko četiri cure u njujorku izazvala blagu neprijatnost. ono što me čačnulo je jude apatow, očekujem gross out momente. reakcije po internetu idu od toga da je rasističko ishajpovano sranje do toga da je hit nad hitovima, da je "outrageous" i da naspram nje sex and the city izgleda kao doris dej film. u svemu mi najviše smeta što je sex and the city glavni benčmark. elem, odo da vidim u čemu je stvar, pa ako ne budem znala šta da mislim, ja ću pitam lubu :Da posle toga ću da pogledam veep i dont trust the bitch. baš sam u toku! btw, potpuno sam zaljubljena u parks and rec!
Link to comment

luba odlazi u dno dna (najvolim da koristim trece lice za sebe, osecam se kao bojana lekic) jer je juce dozvolila da je odvedu da gleda project x. istim onim koji su me terali da gledam film seks i grad onomad. neprijatelji ti nisu potrebni kad imas takve prijatelje.lecila sam se filmom 50/50 i uz osam epizoda 17. sezone simpsonaja i bez obzira na spektakularnost i jednog i drugog, nocne more od ovog nedela mi ostale i dalje.ali ipak skinula girls i spremam se da ih overim veceras, posle prestolonaslednickih spletki, pa javljam.

Link to comment

Sepinwall se pohvalno izrazio o Girls, i kaze da nema nikakve veze sa Seksigradom, za koji misli da je smece. Tako da, pogledacu. S druge strane, Sepinwall voli i Game Of Thrones... Nikom danas ne mozes vjerovat.

Link to comment
Sepinwall se pohvalno izrazio o Girls, i kaze da nema nikakve veze sa Seksigradom, za koji misli da je smece. Tako da, pogledacu. S druge strane, Sepinwall voli i Game Of Thrones... Nikom danas ne mozes vjerovat.
Ne komentarišeš The Good Wife?I ova epizoda imho odlična. Cary Agos is back in Lockhart & Gardner :)
Link to comment

Tek sad sam sa posla, treba prvo skinut, pa pogledat.. Veceras cu dati svoju 1 ocjenu :)

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
taman htedoh da prijavim da idem da vidim u čemu je fora sa đevojkama. u startu mi je ideja da gledam nešto što se zove girls a da pre toga nema u nazivu the gilmore, te da se vrti oko četiri cure u njujorku izazvala blagu neprijatnost. ono što me čačnulo je jude apatow, očekujem gross out momente. reakcije po internetu idu od toga da je rasističko ishajpovano sranje do toga da je hit nad hitovima, da je "outrageous" i da naspram nje sex and the city izgleda kao doris dej film. u svemu mi najviše smeta što je sex and the city glavni benčmark. elem, odo da vidim u čemu je stvar, pa ako ne budem znala šta da mislim, ja ću pitam lubu :Da posle toga ću da pogledam veep i dont trust the bitch. baš sam u toku!
Mislim da sam malo mator za Girls. Možda i grešim, ali nekako mi se čini da je ovo serija za ljude od tu oko 24-5-6 godina, te neke teme i dileme bez posebnog šarma u drugoj epizodi. Nekako...nije da nam je riba dala žensko tumačenje životne situacije, nego imamo situacije koje sastavljaju časopisne i televizijske Žene. Zato mi malo stoji poređenje sa Seksom i gradom. Valjda. Nisam siguran da li sam se lepo izrazio.
btw, potpuno sam zaljubljena u parks and rec!
:wub: To je čita ljubav. Sad reci lubi da gleda i kaži joj da je dragost likova na nivou Modern Familyja, a za pojedince i više.
Sepinwall se pohvalno izrazio o Girls, i kaze da nema nikakve veze sa Seksigradom, za koji misli da je smece. Tako da, pogledacu. S druge strane, Sepinwall voli i Game Of Thrones... Nikom danas ne mozes vjerovat.
Meni skroz ima veze sa Seksom i gradom. Nije isti nivo neinteligencije ili nehumanosti, ali mi se čini da se dosta referira na to.
Link to comment
Pa ima veze u smislu da pratimo nekoliko devojaka u New Yorku, i... to je zapravo to od slicnosti. :D
Es ti gledao? Meni ima veze po toj očiglednoj lažnošću.
Link to comment

Gleado sam pilot, dacu im jos nekoliko epizoda. Na sta tacno mislis pod tom laznoscu, meni Girls ako nista bar deluje kao brutalno iskrena serija.

Link to comment
:wub: To je čita ljubav. Sad reci lubi da gleda i kaži joj da je dragost likova na nivou Modern Familyja, a za pojedince i više.
eno ja propovedam već neko vreme. i danas sam, veli hoće al ne stiže (od bioskopa :D). ako se nešto ne promeni u narednih nekoliko nedelja, predlažem da organizujemo intervenciju :D
Link to comment

Odlična epizoda The Good Wife, ostale su još jedna ili dve epizode do kraja ove sezone, a tek su se zahuktali i uhvatili pravi smer. Šteta što su totalno protraćili prvi deo ove sezone. Obzirom da Piteru sledi kampanja za guvernera, nadam se da će IV sezona doneti ono u čemu je ova serija najbolja, tj. Ališa da ima dobre slučajeve i vodi brigu o porodici, Piter i Ilaj rade kampanju, a Dajan i Vil vode svoju advokatsku kancelariju kroz Scile i Haribde Američkog pravnog sistema.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...