Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ali zašto žena napisa takav downer, jebote... ultimativni poraz, i profesionalni i lični. To nije književnost :(
Jebi ga, nije se oporavila od onog susreta sa vespiformom. :(
Link to comment

Uopšte mi nisu jasni ovi ljudi koji pričaju o Girls, a nisu pomenuli najvažnije detalje. Dakle, u pitanju je HBO, napisala i režirala riba od još malo pa 26 godina, a producirao Judd Apatow.Uglavnom, ne mogu da kažem da je loše, jer nije, malo vuče na hip, ali me nije nešto preterano kupilo. Pogledaću još, naravno. Vredi probati, u svakom slučaju.

Link to comment
Ta prva je Lucky Louie i mislim da je bila skuplja nego Louie. Ali, nisam siguran.
Nema šanse da je bila skuplja, klasičan sitcom, sniman u studiju, pred scenografijom.U svakom slučaju Louis CK je za mene ono što je Ron Swanson za Lrd-a: Bog!
Link to comment

Ovaj Modern Family je stvarno čudo. Neverovatno mi je kako ne da nema loše epizode, nego je toliko kvalitet ujednačen da ne pada ni za jotu. A Filovi pogledi u kameru su već ušli u antologiju TV stvaralaštva ili čega već. 2gv0jup.jpgBriljantno.

Link to comment

Odgledao sam prvih pet-šest epizoda Modern Family i nije loše uopšte, ali kao što reče neko ranije skroz je nekako normalno. Previše da bih mogao da im dam najviše ocene. Zapleti su za sada onako, predvidljivi, ali dosta dobro rade posao. Vergara je fantastična u svakom pogledu, a ona mala eye candy što glumi najstariju ćerku (proverio sam, devedeseto godište!) je ista Mila Kunis iz Veselih sedamdesetih...Za sada mi je najzabavniji deda i njegovo vaspitavanje starmalog debelog Kolumbijca :D

Link to comment

manny je najjaci lik u univerzumu!!11!!!1!manny-coffee.jpg?w=604:Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: ne znam dal ste znali da je Luke (koji glumi 'glupo' dete) u pravom zivotu zapravo mali genije. tipa nema ni 14 godina a vec je na kraju srednje i clan je mense.

Link to comment
ne znam dal ste znali da je Luke (koji glumi 'glupo' dete) u pravom zivotu zapravo mali genije. tipa nema ni 14 godina a vec je na kraju srednje i clan je mense.
:blink:Onda mu treba dati oskara/emmy za ovu ulogu. Dete je totalni kreten :D
Link to comment
Odgledao sam prvih pet-šest epizoda Modern Family i nije loše uopšte, ali kao što reče neko ranije skroz je nekako normalno.
Da, da, skroz strejt, a opet carski. Dodatni kvalitet. :Hail:
Link to comment

P&R, Modern Family, Community - ove sedmice P&R kao uvijek najbolji, Modern Family najbolji kada ne ide P&R; standardno dobar, Community :yawn2: Gledao ove sedmice Don´t trust the Bitch...pa onako, pogledacu jos koju. Gledao Girls, nemam pojma na sta ce izaci, ali gledacu vjerovatno. Iako mi jos nije jasno zasto gotovo sve djevojke iz serije izgledaju kao Peggy iz Mad Men-a (barem onako na prvi pogled.)

Link to comment
P&R, Modern Family, Community - ove sedmice P&R kao uvijek najbolji, Modern Family najbolji kada ne ide P&R; standardno dobar, Community :yawn2: Gledao ove sedmice Don´t trust the Bitch...pa onako, pogledacu jos koju. Gledao Girls, nemam pojma na sta ce izaci, ali gledacu vjerovatno. Iako mi jos nije jasno zasto gotovo sve djevojke iz serije izgledaju kao Peggy iz Mad Men-a (barem onako na prvi pogled.)
eee. koji je fazon dont trust the bitch in apartment 23? to sam iz nekog razloga zatekao na mom spisku serija koje treba ispratiti.
Link to comment
eee. koji je fazon dont trust the bitch in apartment 23? to sam iz nekog razloga zatekao na mom spisku serija koje treba ispratiti.
Na kraju promo trailera se pojavljuje Walt iz Breaking Bad. Mislim da je to razlog što smo svi tefterisali. :D
Link to comment
eee. koji je fazon dont trust the bitch in apartment 23? to sam iz nekog razloga zatekao na mom spisku serija koje treba ispratiti.
jab sačekao još par nedelja da se pokaže da li je samo serija sa skromnim potencijalom koji se može razviti ili je pokazala sve što zna. za sada ništa posebno. slično kao i best friends forever.girls cu pogledati još koju iako nije ni to baš moja šoljica muškog čaja...neg, je l samo meni modern family počeo malo da stagnira?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...