Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ajd', pošto su i drugi priznavali, počeo sam sistematski da gledam Buffy. I......do jaja je! :lol: Sad sam pri početku druge sezone i vidim da sam iz prve gledao možda jednu onomad. I prija malo "starinski" šmek, shvatam koliko je vremena prošlo.

Link to comment

Na TV Vojvodina 1 svako veče ide Dejvid Koperfild, valjda ima 4 epizode. Lagano i živopisno, svi glumci u najboljoj formi, nema šta, samo Britanci umeju tako moćno da ekranizujuju književna dela.

Link to comment
Ajd', pošto su i drugi priznavali, počeo sam sistematski da gledam Buffy. I......do jaja je! :lol: Sad sam pri početku druge sezone i vidim da sam iz prve gledao možda jednu onomad. I prija malo "starinski" šmek, shvatam koliko je vremena prošlo.
:)Prva sezona je vjerovatno najloshija [mada su i zadnje 2 prilicno mrsave, pogotovo zadnja]. Ali sve u svemu, meni je serija super, uz sve mane koje ima.
Link to comment
Na TV Vojvodina 1 svako veče ide Dejvid Koperfild, valjda ima 4 epizode. Lagano i živopisno, svi glumci u najboljoj formi, nema šta, samo Britanci umeju tako moćno da ekranizujuju književna dela.
A pre toga je bio Poaro i to sa dvodelnim epizodama.Uh sad vidim da se od utorka nastavlja Poaro!Obe serije se premijerno prikazuju u 20.10 i repriza oko 23...
Link to comment
A pre toga je bio Poaro i to sa dvodelnim epizodama.Uh sad vidim da se od utorka nastavlja Poaro!Obe serije se premijerno prikazuju u 20.10 i repriza oko 23...
Kad spomenu Poirota, za 2013.godinu su najavljene posljednje epizode.
Link to comment

The Good Wife se vraca na staze stare slave :Hail:Odlicna epizoda, i konacno se vracaju oprobanoj formuli - Peter se kandiduje za nesto, Eli mu pomaze, Alicia je takodje tu + case of the week... Super su mi i Will i Alicia pojedinacno, ali njihova mini romansa mi je bila uzasno dosadan dio serije. Ovako je daleko kulje.

Link to comment
Kad spomenu Poirota, za 2013.godinu su najavljene posljednje epizode.
Da Sacet je najavio penziju :( Kad uradi zadnju bice to 65. epizoda!
Link to comment

Čekajte, ljudi, hoćete da kažete da Suchet još snima Poirot epizode? WTF?! Ja sam bio ubeđen da je to odavno gotovo, i da sad idu samo reprize.Šta ću sledeće da čujem, da Jeremy Brett svo ovo vreme igra Holmesa? <_<

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Znam ja iz koje si ti sekte, ali Ron Swanson crew sam malo zapostavio poslednjih mesec-dva pa ne znam šta se kod vas dešava.Bitno da si citirao moj faux pas, da šerlokovcima slučajno ne promakne...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...