Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

I ja sam se nadala da će Touch biti malo drugačiji, ali sada već počinju da smaraju. Gledam još jednu, eventualno dve epizode i ako ne bude neki senzacionalni obrt u priči, odustajem.

Link to comment

Upozorili ste me, ali nisam slusao..Odgledao sam 3 epizode, pomislio da ce se u 3. nesto desiti, kada naidju na Nevidljivog Princa, ali nista od toga.Nekako je predvidiva, uvek sa hepiendom, i sto luba kaze, jedino zanimljivo su podaci na pocetku epizodaIzgleda mi, kao da serija ima potencijala, imali su neku ideju, ali nisu znali kako da je razviju i sta tacno da rade sa istom. Pogledacu i 4. epizodu, mozda i jos neku nakon te, ali ako se nesto bitno ne promeni, ne vidim kako ce me drzati zainteresovanog za dalju radnju..

Link to comment
Modern Familyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!Mislio sam da je kraj sezone, a ono samo mesec dana pauze bilo, a ima još šest epizoda!!!Joj, radosti. :wub:
Evo je u SNL ;)69Ubb.png
Link to comment
ja mislio da je to pravilo, da su zene milf samo dok dete ne napuni 20... ako nije, tim bolje!
Ne sporim ja to pravilo, nego mi nije jasno kako, eto, milferke ne mogu da budu slatke? Žene il' su slatke ili nisu, nevezano za godine. Možda kenjuckam, doduše, ali meni je ona uvek slatka i draga i sve. :wub:
Link to comment
Modern Familyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!Mislio sam da je kraj sezone, a ono samo mesec dana pauze bilo, a ima još šest epizoda!!!Joj, radosti. :wub:
jeeeeeeeeeeeee, i ja mislio kraj sezone
Link to comment

skinula The Borgias. videcu veceras kakvi su.odgledala the gods of the arena, malo prekoredno - posle blood and sand, tj vengeance.ispade najbolje iz tog spartacus serijala. <_<

Link to comment

Novi Awake, prepoznao Teda iz BB-a/Lindusa iz Terriersa i debelog Neila iz Communityja. :D Epizoda dobra, nista spektakularno ali radi posao i produbljava konspiraciju™.

Link to comment

Za razliku od Awake koji je dobar i drži pažnju, Touch je postao opasno dosadan, sa konstantnim ponavljanjem istog sadržaja. Ja sam mislila da scenaristi tome pribegnu posle jedno 2-3 sezone, kada zapadnu u kreativni ćorsokak, pa onda recikliraju sami sebe, ali da je to osnovna premisa nove serije, odmah od starta, prosto zvuči neverovatno.

Link to comment
Epizoda dobra, nista spektakularno ali radi posao i produbljava konspiraciju™.
Ali ostavlja otvoreno pitanje, gde sada ide serija, bar u ovoj verziji gde

se sele u Oregon

Edited by jms_uk
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...